Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Álarcos énekes tippek? Csak...

Álarcos énekes tippek? Csak olyan válaszoljon aki szereti nézni!

Figyelt kérdés

Nekem ezek a tippeim:


Dínó: szandi,vagy a lánya


Baba- tenya vagy marsalkó dávid


Béka-oszvald marika


Banán-miller dávid


Kaktusz-??


Röfi-??


Egér-??


Bika-??


Maki-??


Elefánt-??(a majkás számnál gáspár zsoltra tippeltem de a 2.eloadásánál kudarcba fulladt



Zebra-csonka andrás



2020. okt. 11. 20:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ja meg amugy megismernénk Sramek hangját mert hiába ,de nem tud jól magyarul,kicseréli a betuket talán az a-t meg az e-t de mindegy is őt akkor is felismernénk
2020. okt. 13. 17:43
 12/16 A kérdező kommentje:
Na Miller David benne van az ujságban :D
2020. okt. 14. 15:21
 13/16 anonim ***** válasza:
85%

A béka szerintem Falusi Mariann.

Én mindig őt hallom ki a hangjából.

Az elefán szerintem a Szikora Robi majdnem 100%-ig biztos vagyok benne.

Zebrára eddig azt hittem, hogy Varga Viktor, de az utolsó adásnál elbizonytalanodtam a hangja miatt, fogalmam sincs ki lehet.

A röfi mondta az egyik részben, hogy ismeri a Balázst, első tippem Lilu, a másik meg Ábel Anita. Igaz így a tv-n keresztül vékonyabbnak tűnik, de hang alapján simán lehetne.

Bika, Dínó kiderült, a Baba szerintem is Tenya. Ha nem ő, akkor fogalmam sincs ki lehet.

2020. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Énnekem a Röfinél eszembe jutott a Take 3 nevű X-faktoros együttes, hogy onnan lehetne esetleg valaki, de valamelyik előző adásban mondott valami olyat asszem, hogy több évtizede a pályán van, szóval elvetettem ezt az ötletet. A Babánál most már én is Marsalkó Dávidra tippelek, asszem egyszer hallottam egy koncertfelvételt, ahol még kicsit talán az "sz"-t máshogy ejtette az énekes, mint mások szokták, és lehet, hogy pont ő volt az, ennek most nem néztem utána; de szóval a nyomozóknak az egy nagyon erőteljes tippje az a tipp, hogy ő lehet az; nagyon sok nyom alapján mondták múltkor, tehát szerintem ő lehet az akkor.
2020. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
*az uj Röfinél
2020. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Zebra a noár
2020. nov. 2. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!