Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág 10 - VV Gina VS VV...

Valóvilág 10 - VV Gina VS VV Fantomkép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én jelenleg a fantomképre szavaztam! Nem utálom VV Ginat, de nem is szeretem.. Ha VV Frut, vagy Inkább a VV Renatót vihetné ki, akkor egyből Gimata szavaznék.. Lesz élet Gina nélkül is.. Ti, hogy vagytok vele?



2020. dec. 29. 11:00
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek mindennel amit írtál, kb. ugyan ezen a véleményen vagyok. Annyit hozzátennék még, hogy szerintem Dani mélyen valami nagy csalódást, lelki sérülést hordoz magában, és ezért viselkedik ilyen hülyén. Látszik hogy szereti a Virágot, különben nem esne neki rosszul, amit Moval csinált.

Virágnak csak annyit kellett volna mondania, hogy bocs, ne haragudj, csak vicceltem, nem gondoltam komolyan, és onnantól kezdve nem lett volna balhé. De mivel azt hajtogatta hogy nem csináltam semmit stb. ezért egyre jobban felidegesítette magát Dani. Persze nem értek egyet én sem ezzel a kirohanással de én ezt annak a számlájára írom, hogy nem tudja kezelni ezt a helyzetet. De egyértelműen látszik, hogy szereti a lányt és fontos neki. Lehet hogy nincs igazam, de én látom Daniban az érzékeny, sebezhető lelkét, amit ezzel az idióta viselkedéssel próbál palástolni.

2020. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Gina mindig hangoztatja, hogy ő szívvel, őszintén játszik, nem taktikázik, mindig a szívére hallgat, ezért is különb más játékosoknál. Legalábbis ezt hangoztatja az első nap óta, mióta be ment. Holnap fog eldőlni, hogy valóban az, akinek eddig vallotta magát, vagy s*gget csinál a szájából úgy, mint Rencsike. Ha Bálintot viszi, akkor korrekt, és helytállnak a szavai, ugyanis mióta Bálint bement abba a villába Gina rühelli őt, de mint az állat. Szegény srác meg nem ártott neki semmit. Nyilván van benne az a sérelem, hogy kint hagyta a Digot. Többször hangoztatta, hogy nem bírja elviselni, nem tud vele együtt élni, a jelét is rárakta, mert ő olyan nagy őszinte ember. Ha viszont nem Bálintot viszi, hanem mást, akkor lesz képmutató :) és szerintem ő ezt pontosan tudja, viszont fél Bálinttól.
2020. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Gina nem fogja azért kihívni a Bálintot, hogy ne csináljon segget a szájából. Pontosan jól tudja, hogy ha őt hívja ki akkor kiesik. Én is olyat hívnék ki aki ellen van esélyem talán. Gondolom mindenki azért ment be hogy a lóvét megnyerje és nem azért hogy szarul de büszkén távozzon.
2020. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se Bálintot fogja választani. Annál több esze van, remélem 😀
2020. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Na, mégis lesz kendő levétel 😀

Nagyon nagyon remélem hogy Renátót kihívja végre és ki tudjuk szavazni a pi...ba.

2020. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudjuk a 4-ből kin marad rajta. Szerintem ha Vivi is választható lesz, akkor vele fog parbajozni. De ellene vissza is menne Gina.
2020. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem szavaztam semelyikre (pedig az előző párbajnál ilyenkor már ment a fantom képre a szavazatom 😂). Azt vártam/várom, hogy hátha Renátórol leveszik a kendőt és Gina kihívja, mert akkor azonnal nyomom Ginára a szavazatot. Meg szerintem mindenki más is, ha nem is akkora előnnyel mint Merci, de bőven visszajönne Gina Renátó ellen.
2020. dec. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is erre várok. 😀

Abban bízom, hogy Renátó mindig béna a feladatokban, soha semmit nem tud megcsinálni rendesen, úgyhogy remélem hogy nem fogja tudni megszerezni a lila kendőt.

2020. dec. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Tök mind1 kit hív ki Gina szerintem vissza megy , kell még a karaktere a nézőknek és a szerkesztőknek is. Nem rajongok érte de semmi bajom vele , szerintem most hogy Amanda kiment tud új színt hozni a műsorba !
2020. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Oké, de Bálint, vagy Mo ellen nem biztos hogy visszamenne, nekik nagyon nagy táboruk van kint.
2020. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!