Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág 10 - VV Gina VS VV...

Valóvilág 10 - VV Gina VS VV Fantomkép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én jelenleg a fantomképre szavaztam! Nem utálom VV Ginat, de nem is szeretem.. Ha VV Frut, vagy Inkább a VV Renatót vihetné ki, akkor egyből Gimata szavaznék.. Lesz élet Gina nélkül is.. Ti, hogy vagytok vele?



2020. dec. 29. 11:00
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
És Bálintot hívta ki... Úgy látom nem nyerni ment be. :D Én Bálintra szavazok, az biztos.
2020. dec. 30. 23:33
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is Bálintra szavazok, már csak azért is hogy lássam Fru fejét amikor meglátja hogy megint Bálint megy vissza. 😀
2020. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%
Detto. Én is Bálintra fogok szavazni, és nem azért, mert Ginát nem birom. Hanem azért, hogy még egyet üssenek a nézők a Renátó féle bagázson.
2020. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért Fru elérte amit akart, nem neki kell az erős Bálinttal megküzdeni… Gusztustalan kígyó az a nő.
2020. dec. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit sajnálom, hogy így alakult. Már kezdtem megkedvelni a Ginát, mert amúgy jófej és vannak jó meglátásai de ennek ellenére a Bálintra szavazok mert azért mégis csak ő a legértelmesebb ott.
2020. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Páran itt még a villalakóknál is hülyébbek, már bocsánat. :))) Akik csak azért szavaztak Mercire, meg szavaznak Bálintra, hogy Fru-Renátó arcát nézzék meg ha nem a barátaik mennek vissza. :)) Jajj hagyjuk már. Itt 2 ember párbajáról van szó, nem arról mi lesz meg mi nem lesz a barátaikkal ha nem ők mennek vissza, ez olyan ciki. Gina ezerszer szórakoztatóbb, érdekesebb, emberibb minden értelemben, mint Bálint. Pontozzatok le, akkor is így gondolom, nem igazán hat meg a véleményetek. Továbbra is azt látom Bálinton, hogy megjátsza magát, kisfőnökként viselkedik, mindenbe beleszól, hűséges bandavezért játszva. Gina legalább, még ha sokszor alpári is, legalább nem az erőltetett erőfeszítéseit kell néznünk, ahogy a nézőknek akar bájologni, mint az a jómadár Bálint. Persze nem is akarlak meggyőzni semmiről, nyugodtan nyeressétek meg vele az egész játékot. Szombattól én már nem is nézem ezt a műsort, eddig is unalmas volt, de ezután... Ilyen híg f*s Mercikéktől, Vivikéktől, a szerelmespárok körkörös ez csak extra - vesszünk össze - mégis szeretlek - aztán kezdjük előlről vívódásaitól és a hős, az isten, a megváltó Bálintunktól aztán nagy show-t ne várjatok. Elcseszett egy évad lett ez. Amanda és Gina legalább tényleg vitt egy kis színt az első felébe. Ne lepődjön meg a retek klub se, hogy lecsökken a nézettségük. Eleve a fogykos Fru megy haza, ha nem játszák el a lila kendő mizériát...
2020. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi esze van :D ott volt Renátó, ellene visszatudott volna jönni. Vagy Vivi. A szív sugallata nem mindig jön be, néha vannak olyan helyzetek, amikor szív helyett ésszel kell játszani. Csak Ginának sajnos nincs, pedig reménykedtem. Kiesett az összes barátja, Bálint fölénnyel jött vissza párbajokról. Ha Amanda ilyen megalázó módon kiesett, ilyen kevés százalékkal, gondolhatná, hogy öt se kedvelik sokkal többen. Ráadásul Amanda is próbálta felnyitni a szemét a levelében, hogy Vivi vagy Frencsikéék ellen lenne esélye. Buta egy nö.
2020. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez történt, tudtam hogy nem egy agysebész, de azt gondoltam ennél picit több esze van. Kár pedig már kezdtem megkedvelni!Bye Bye Gina.
2020. dec. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
26. Oké, ez a te véleményed, ez meg minket nem érdekel. És mi vagyunk többségben 😀
2020. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos látszik a döntésén, hogy tényleg nem az. 26-os válaszolónak. Igazad van, 2 ember párbajáról van szó ugyan, de nem hiszem, hogy csak 1 emberért nézi mindenki. Hanem a villában kialakuló dolgok miatt, ami nem feltétlen 1 emberhez köthető. Én nem foglak lepontozni, mert ez a Te véleményed. Hogy Gina szórakoztatóbb, abban igazad van, de, hogy emberibb is mint Bálint... Háát azt nem hinném. Miben emberibb? A primitív viselkedésében? Bálint nem megjátssza magát, tudom, hogy nehéz elhinni, hogy vannak kultúrált, normális értékrenddel rendelkező emberek, de hát látod...vannak. Nem hinném, hogy megjátssza magát, mert az elejétől kezdve ezt hozza. Amúgy is ha megjátssza magát, akkor tegye, hisz ez játék és nyerni jöttek, konkrétan 36 millió Ft-ot. Nem kevés összeg. Egyetértünk abban, hogy vannak olyanok, akik "feleslegesek" oda, mégis szükség van azokra is, mert van aki ezt a szerelmes vonalat szereti. Nekem nem a kedvencem, sőt Mercit sem szeretem annyira, mégis rá szavaztam Amanda ellen. Merci őszintébb mint Amanda, ez tény.. Ha Amanda nem a hülyeséget fújta volna, akkor rá szavazok, ja és mondjuk Bálintékhoz át megy. Erőszakról beszélt Ő is, miközben a Renátó az igazi primitív állat, már ezt kell, hogy mondjam. Pont, hogy Bálint hozza ide be a színt, az értelmet, ésmég sorolhatnám. Ha több ilyen ember lenne, szerintem nem lenne gond.. Valószínűleg nagyon sokan tudnak a személyiségével azonosulni és ezért is szeretik Őt annyian. Ha Gina néző táborát elveszíti a műsor, akkor azzal a pár ezer emberrel nem veszít sokat, jönnek majd helyette. Hidd el, hogy Bálint fogja hozni a showt, csak nem úgy ahogy azt az olyan emberek akarják, akik a Ginát "istenítik". Mert ő egy rohadt őszinte ember mi? :D Miközben az ember szemében jaj drágám ölelj meg, aztán a másik pillanatban meg szembeköpi magát és azt a személyt is. Lásd. Vivi esete. Fruról nem is beszéljünk... Elején szimpatikus volt, aztán nagy fordulatot vett... Szégyen az a nő, ezt el kell ismerni... Neki kellett volna kimennie.. Meg ez is, hogy Gina szívvel játszik? Nemááár... Akkor minek jött be, ha nem a nyereményért? Indítok egy új témát egyébként most, hogy megtörtént a kiválasztás. Belinkelem ide is majd.
2020. dec. 31. 10:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!