Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág 10 - VV Gina VS VV...

Valóvilág 10 - VV Gina VS VV Bálint. Ti kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt az előzmény beszélgetés még akkor, amikor fantomkép volt. Sok ember kifejtette a véleményét, ezt várjuk itt is tőletek. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..


Személy szerint Én Bálintra szavaztam és a véleményem az, hogy rosszul döntött Gina. Ti, hogy vagytok ezzel?



2020. dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Igen, mert szerelmes és meg kis naiv lány, de egyébként aranyos.

Ha Dani nem akarna, akkor megmondaná neki, hogy vége, elég. De nem mondja meg. És ez a Moh-s eset is amikről összevesztek csúnyán... Hat Ő mit csinált Ginaval? Ahhoz képest amit Virág csinált semmi. Természetesen amit Dani csinált az nem egy jó dolog, kifejezetten rossz. De amit a Virág, az is.. Tehát mind a kettő hibás volt, mégis szegény Virág itta meg a levet.

2020. dec. 31. 13:53
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta a Bálint is hogy a Virág a Daninak csak arra kell, hogy a testi vágyait kielégítse és nem nagyon ellenkezett a Dani. A másik meg hogy semmibe veszi a nőket, neki mindent szabad mert férfi.
2020. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Ez így van. Én bírom tényleg a Danit, de ez nem annyira szimpatikus benne.
2020. dec. 31. 14:22
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

Renátó milyen szánalmasan viselkedett a tegnapi adásban. Azért szarta le a feladatot mert tudta, hogy Gina nem őt fogja kihívni. Nagypofája volt, amikor kijelentette, hogy márpedig ő nem fog futni, megy vissza zabálni. Ha Bálint lent volna a kiválasztott Gina helyett, sietett volna a futógépre bemelegíteni a kis majom.

Bezzeg amikor osztogatták a 2-2 lilakendőt a kivválasztás előtt akkor gyorsan ráugrott a kendőkre a kis büdös patkány a csajával együtt :) mert biztosak voltak benne, hogy kiválasztáskor egyikőjük menni fog. Akkor bezzeg nem volt ekkora a pofája.

2020. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem hogy Renátó mitől ilyen nagyképű, miért tartja ilyen sokra magát. Sötét mint az éjszaka, nem tud értelmesen kommunikálni, ráadásul el van hízva, semmi pozitívat nem látok benne. Fruzsi szerintem utólag nagyon fogja bánni, ha visszanézi majd, hogy egy ilyennel összeállt. Szerintem a legrosszabb karakter bent.
2020. dec. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Most kiesik a Gina, következő kiválasztott Renátó lesz és megmutathatja, hogy mindenkit kivisz és kint hagy a g*cibe, hogy az ő szavaival éljek. Vagy ez a lusta disznó lesz vagy Fru, igazából nekem mindegy mert mindkettőt utálom mint a szart.
2020. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Renatot én sem értem.. Nagyon egy primitív ember. :D Elején meg nyalt a Bálintnak is... Szégyen az az ember. Fu de várom már, hogy pofára essen Renato.. :D
2020. dec. 31. 16:53
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

#14 "Renátó milyen szánalmasan viselkedett a tegnapi adásban. Azért szarta le a feladatot mert tudta, hogy Gina nem őt fogja kihívni."


Ez volt az egyik része, a másik szerintem hogy felszedett vagy 15 kilót a kezdetek óta és nem akarta leégetni magát azzal, hogy a csajok agyonverik, vagy kidől közülük. Ez a figura tényleg mérhetetlenül primitív és suttyó, Danival együtt (akinek legalább van 1-2 jobb megmozdulása, de amit a kislánnyal csinál, az undorító; fájdalmas nézni ahogy ő meg hagyja magát).


Nagyon egyszerű a dolog, egyedül akkor lett volna esélye Ginának, ha Fru-t vagy Renátót hívja ki - még Vivi ellen is valószínűleg bőven alulmarad, köszönhetően az ordenáré viselkedésének, nagyképűségének és szrkeverésének. Az is hogy még mindig Digo a téma, nevetséges, semmi köze nem volt hozzá azon kívül hogy bentre jó volt egy töltetre, mert nem volt más.

2020. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled mindenben.
2020. dec. 31. 20:54
 20/41 A kérdező kommentje:
Boldog Új Évet mindenkinek barátaim! 🍻
2020. dec. 31. 23:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!