Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág 10 - VV Gina VS VV...

Valóvilág 10 - VV Gina VS VV Bálint. Ti kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt az előzmény beszélgetés még akkor, amikor fantomkép volt. Sok ember kifejtette a véleményét, ezt várjuk itt is tőletek. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..


Személy szerint Én Bálintra szavaztam és a véleményem az, hogy rosszul döntött Gina. Ti, hogy vagytok ezzel?



2020. dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül szerintem kicsit idegbeteg a csaj. Az arcok amiket vág...
2021. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon mónika show-ra sikeredett ez a párbaj, az Amanda Merci az ehhez képest piskóta volt! Egyet értek az eredménnyel 👍
2021. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura csak, hogy elmondják a támogató beszédet és 1 percre se rá már zárják is a szavazást? Nem oszt, nem szoroz igazából, csak elég értelmetlen.


Nagyon alpári volt Gina viselkedése, kínos volt nézni. Nem jött be a taktika, hogy az utolsó hétre eljátszotta az angyalt, de legalább most mehet Digo-hoz, aki egy rakáson kívül kétlem, hogy sokáig foglalkozna még vele. Kicsit többet látott ebbe, mint amilyen sérelmet kihozott belőle.


Két dolog még:


- ez volt a legunalmasabb párbaj előtti időszak; 1-2x feszültek egymásnak, a kérdezgetősdi például jó volt, de semmilyen értelmes vagy érdemi feladat és jelenet velük azon kívül nem jött össze


- kéne több tematikus hét szórakoztató feladatokkal és versenyekkel, ahol jobban kijönnének a személyiségeik a döntéseik és hozzáállásuk által, mert nem tudnak mit kezdeni magukkal és nem is nagyon történik semmi. Virág és Merci sírása már nem kicsit sok, főleg mikor a teljes adás ezzel van feltöltve

2021. jan. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak történések, csak nem mindent láthatunk. A szerkesztők úgy rakják össze az adást, hogy tele van a lányok hisztijével, ami már tényleg uncsi.

Pl. Merci mikor lett ilyen jóba Ginával?


Amikor a párbaj után visszamennek, akkor is csak pár másodpercet láthatunk, azt is néha hang nélkül, gondolom azért, nehogy valami olyasmit mondjanak, amit nem kellene, élő adásban ugye nem lehet kivágni. Pedig az érdekes lenne, nézni a reakciókat, csalódott fejeket.

2021. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lenne az igazi ha élő webkamera menne folyamatosan és bármikor rájuk lehetne nézni. Így azért könnyen lehet manipulálni a műsort.
2021. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos néha elég rosszul vágjak össze. Azon Én is gondolkodtam, hogy semmi időt nem hagynak a beszédek után, mert egyből zárják a szavazást.. érdekes. Jó lenne egy webkamera amit éjjel nappal lehetne nézni, de nem hinnem, hogy manipulálják a műsort egyébként. A párbaj utáni jeleneteket meg a következő adásban láthatjuk igazabol. Pl. Mikor Dani az ágyra lökte a Gábort, az is egy pillanat volt és annyi, többet nem is lehetett látni belőle, legalább is nem emlekszem rá.. Javítsatok ki ha lemaradtam róla. És amikor most Renato egyedül borozgatott és magában beszélt meg vágta az arcokat? Az a csávó veszélyes magára és a társadalomra is emberek. xd
2021. jan. 3. 23:37
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Na nem azt mondom, hogy eddig nem az elképzeléseim szerint alakultak a párbajok :D
2021. jan. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Egyébként igen. :D Ha nagyon manipulálnák egyébként, akkor most a Gina ment volna vissza szerintem, hogy csinálj a show-t, meg ilyenek. Véleményem szerint.
2021. jan. 4. 02:19
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
A két mókuska hogy mondta most, hogy bárkit kivisznek, kint hagyják. Zseniális hogy nem esik le nekik hogy mindent felvesznek a kamerák, nem csak azt ami szerintük le kell menjen az adásokban.
2021. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Bizony. Remelem ki is viszik. Inkább Renatot vigyek ki, aztán Frucska egyedül marad és összejön a Robival.. xD Renato sík ideg lesz xD Nyilván nem lesz ez, de hat megérdemelne.. Amugyis taktika ez Fru részéről sztem. De nem tudom biztosra.
2021. jan. 4. 12:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!