Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valóvilág 10 - VV Gina VS VV...

Valóvilág 10 - VV Gina VS VV Bálint. Ti kire szavaztok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itt az előzmény beszélgetés még akkor, amikor fantomkép volt. Sok ember kifejtette a véleményét, ezt várjuk itt is tőletek. :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok..


Személy szerint Én Bálintra szavaztam és a véleményem az, hogy rosszul döntött Gina. Ti, hogy vagytok ezzel?



2020. dec. 31. 10:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
47%
Renátó és Dani undorítóan bánik a lányokkal ki nem állhatom Fru-t de akármilyen játék a nőket becsülni kell!
2021. jan. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
BUÉK! 🙂
2021. jan. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Gina a nagy öszinte ember, villalakó bent :D Kíváncsi lennék, hogyha szemtöl szemben megkérdezné töle valaki (akárki) hogy begujjszta-e öt a Digo, mit válaszolna... anno Bálint felhozta ezt a témát, persze Gina ezt azzonal tagadta, és Bálint volt beállítva hazug, szar embernek.

Azelött meg kuncogva mesélte el mindezt Frunak.

2021. jan. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesminek érzem az erősségi sorrendet jelenleg:


Bálint

Robi

Dani

Vivi


Ezután van egy hatalmas szakadék:


Merci

Gina

Virág

Moh

Renátó

Fru


Vivi tud meglepetéseket okozni szerintem, még Dani ellen is simán kinézem, hogy lenne esélye, főleg ha a srác folytatja a lelki bántalmazást Virág ellen. Tudom hogy sokak szerint ő az egyik leggyengébb, de egyre több szórakoztató pillanata van és felelős a benti jó hangulatért - lehet a buta hülyeségeivel, de azok másra nem bántóak és mindenkit megnevettet. Legutóbb például mikor sejtelmesen és teljesen komolyan előadja Bálintnak, mintha hatalmas titkot árulna el, hogy Gina ruhát, Fru meg műszempillát kért tőle, Bálint meg csak néz hogy most miről beszél. Vagy mikor meséli, hogy randizott egy pasival akinek véres volt a kocsija, de azért nála aludt és még szexeltek is, akkor is csak mindenki röhögve néz, hogy na ezt meg hogy? Nem tudom, szerintem sokkal jobb ezt figyelni, mint mikor agyatlanul üvöltöznek, össze-vissza fröcsögve (nyilván nem azt mondom hogy ezek magas színvonalú társalgások, vagy ne lenne igény jobbra, de ilyen ebben a műsorban nem lesz).


Virágot pedig nagyon nehéz belőni, mert a villában egy nulla, de kint meg a legtöbb követője van (pedig dögösnek se dögös, nem értem). Gina ellen alapesetben szerintem simán kiesne, de mivel Danival van, ezért lehet nem engednék az őt kedvelők. Tényleg nem lehet igazán látni a kinti helyzetét, ennek ellenére én nagyon gyengének találom. Csak azért raktam Moh fölé, mert nő, plusz a Danival való kapcsolata számíthat.

2021. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
70%
Jelen pillanatban ebben a sorrendben adnám a fődíjat: Bálint, Robi, Vivi. Danival már nem szimpatizálok és nem feltétlen Virág miatt, hanem úgy az egész ember viselkedése miatt.
2021. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok. HAJRÁÁÁÁÁ BÁLINT!!!!!!!!!!!!!
2021. jan. 2. 22:16
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Én nem izgulok, 100% hogy Bálint megy vissza.
2021. jan. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Igeeeeeeeeeeeeeeeen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2021. jan. 2. 22:48
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt ez a parbaj? Monika show? 😀

Orulok Balintnak!

Gina Renatonak koszonheti hogy kiesett.


Amugy Puskas Peti miert nem tud elmondani egy mondatot baki nelkul??

2021. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Gina hozta a formáját... :D Olyan volt a tekintete néha mint a bezboz ütős nőnek. xD
2021. jan. 2. 23:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!