Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Idén is fognak új játékosok...

Idén is fognak új játékosok érkezni az Exatlonba?

Figyelt kérdés
Ha igen kb. mikor lesz az első feltöltés?

2021. jan. 12. 11:44
A kérdező szavazást indított:
Hajrá Bajnokok
Hajrá Kihívók
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Az attól függ, hogy mi van megírva előre a forgatókönyvbe. Ugye azt tudod, hogy ez álreality? azaz minden szereplőnek előre megírt szerepe van, azt kell eljátszania? tehát nem valós verseny!
2021. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Ilyet honnan veszel első?
2021. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Most komolyan, honnan veszem? Mert így van. Ezek az úgynevezett álreality-k mind előre megírt alapon működnek. Az X-faktor-tól elkezdve az exatlonon át a family feud-ig. Pontosan felépített karakterek vannak bennük, pl x-faktorban előre le van osztva, hogy melyik zsűritag milyen módon viszonyul a versenyzőkhöz, akik szintén úgy vannak válogatva, hogy megfeleljenek az adott forgatókönyvnek - sokszor a stúdió választ nekik dalt stb... Az exatlon-ban is előre meg vannak írva a drámák, a veszekedések, a kiborulások. Gondolj már bele. Profi sportolókról beszélünk, az egész műsor lemenne egy hét alatt, ha csak a feladatokat kellene csinálni, a kutya nem nézné a bulvár részek nélkül! Meg van szabva mindenkinek egy történet, aztán, figyelik, hogy a nézők mire fogékonyak és azt viszik tovább, azokra a karakterekre erősítenek rá. Ez egy nagyon precízen monitorozott dolog, messze túlmutat a hétköznapi fókuszcsoportos felméréseken.

Szóval ez is simán fake reality, mint pl a Voice, American Idol, Bear Grills, Zálogcsillagok (meg az összes hasonló műsor) az összes főzős masterchef műsor és licencelt adásaik stb... Ezek mind a fent leírtak alapján előre megírt forgatókönyv alapján zajlanak!

2021. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Itt pontosan le van írva az, amiről beszéltem. Az előre megírt forgatókönyv szerinti reality! Nem igazi verseny, csak szórakoztató műsor. Hülye az, aki bedől az ilyeneknek és komolyan veszi.

2021. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Ezt nézd végig, ezek mind kamu-reality-k (álreality) de mondom, szinte az összes az manapság, ahogy az exatlon is.

2021. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kérdésem azokhoz szólt inkább akik emlékeznek tavalyról, hogy kb mikor jöttek új játékosok.


Ha előre megírt akkor ne nézzem többet vagy mi a célod ezzel?


Ha valóban így van akkor elég gyenge munkát végeztek a forgatókönyv írok, mert már unalmas, hogy két hete ugyanaz a csapat nyeri a napokat.

Wikipedia linken nem találtam hol van leírva, hogy ez egy forgatókönyv alapján készült műsor, illetve a másik linken sem találtam az Exatlont.

Deee köszi a hasznos válaszod.

2021. jan. 13. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

3-as

Aláírom a mai világban sok a fake dolog, viszont amiket küldtél mind amerikai, ott mondhatni ez igény is, de ezen felül viszont:

Azt mondod, hogy a sportolóknak nem kellene így viselkedniük, pedig ő is ugyan olyan ember, mint akárki más, tehát olykor nem lehetnének nagyképűek, olykor nem veszekednek egymással és olykor elvállalnak olyan műsorokat, ahol porig alázzák saját magukat is ezzel megutáltatva egy egész országgal magukat.....pénzért? Értem én azokat a műsorokat, mint a VV meg hasonlók, de ez azért mégis csak egy más kaliber, senkinek sem lenne jó ez így. A játék lényege pedig pont az, hogy sportos emberek sportolók ellen játszanak és mivel mindenkinek teljesen kívülálló ez a pálya, ezért teljes mértékben előfordulhat, hogy nem testhezálló egy-egy feladat. Legyen például szó a táncos lányról, aki a törékeny zsenge testével kell végigfutnia ezen a kemény pályán, esetleg néhány nagyobb darab emberről, akiknek a gyorsaságai feladatok okozhatnának nehézséget...ebben épp ez a szép, valótlanságot nem feltétlen látok sehol sem és őszintén szólva bízom is hogy nincs. Tény viszont volt már olyan tett, amire rá lehet fogni, hogy izgalom szempontjából belenyúltak talán, hogy jöjjön még ember új, például tavaly is talán, de ezen kívül más nem.

2021. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Following the reality TV format the show has many parts that are planned ahead. - második, vagy harmadik mondat a wikin- Tehát előre eltervezett, scriptelt a műsor, ahogy fent is írtam.
2021. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés akkor, mint jelent pontosan a mondat, mi van eltervezve előre és mi nem.
2021. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Tegyük hozzá gyorsan a Wikipédia egy nyílt fórum, oda azt ír mindenki, amit akar.
2021. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!