Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülnétek, ha Merci nyerné a...

Örülnétek, ha Merci nyerné a ValóVilágot?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Bárki más, csak ne ő 😁Azt a nyávogást nem lehet elviselni.
2021. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem aranyos Merci.De én inkább Bálintnak adnám.
2021. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Én egyiknek sem, max Robinak.
2021. jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem, inkább Robi vagy Bálint. Unalmas már ez az örökös körforgás amit Mohval művelnek..Ha vissza utasítást kap mondja, hogy fosom le utána mondja, hogy a sarkára áll majd jön egy kis buli és egy kis tedd be majd kezdődik megint a tartsunk távolságot ami tart 1 napig. A játék elején még ő is normálisabb volt de ez az egyszer 5 éves kislány vagyok utána erőszakos nagylány és utána fiús nekem nem szimpatikus.
2021. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Robinak szurkolok, ő az egyetlen normális a villában
2021. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Robi vagy Vivi nyeri szerintem!
2021. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Én nagyon örülnék! Szerintem ő egy nagyon jólelkű lány, még azok felé is szeretettel fordul, akik gusztustalanul viselkedtek vele. Biztos vagyok abban, hogy nála ez nem taktika, egyszerűen végtelenül jóindulatú (ami az életben a veszte is lehet később) . Amikor Gina mellé állt, azt se taktikából tette!! Nekem az a lépése szimpatikus volt, látszott hogy a szívével játszik nem az eszével. Nem egy okos lány, de szerintem nem a kognitív képességei alapján szeretünk vagy nem szeretunk valakit. A Mohs dologot meg persze, mindneki eliteli kívülről, nyilván nem ennyire egyszerű, ott vannak egész nap egymás mellett, be vannak zárva stb. Nyilván 1.mindenkinek hiányzik az intimitás 2.nehéz tullepni egy olyan emberen akit nem tudsz elkerulni. Merci nem sunyi, nem taktikus, egy aranyos, kissé naiv és butus, de csupasziv lány, teljesen megérdemelten nyerne:)
2021. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Én Vivinek szurkolok, de ha nem Bálint nyeri, hanem valaki más, én már boldog leszek. Valamiért utálom Bálintot a kezdetektől fogva.
2021. jan. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%

Én sem kedvelem Bálintot, mert hazug és nem áll ki a barátai mellett.

Nagyon szurkolok, hogy valaki más nyerjen, ne pedig ő.

Merci annyira szép és csinos csaj, ráadásul értelmes megnyilvánulásokat is hallani tőle, amit nem mindenkiről tudnék elmondani.

Igazán örülök, hiszen két lánnyal is barátkozik (Vivi és Fruzsi), akiket szintén őszintén kedvelek.

2021. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Én Mercinek szurkolok, mert ő őszinte és vicces karakter, nem úgy, mint Robi, aki nem sok izgalmas pillanatot okozott nekünk, nézőknek.

Megnéztem néhány szavazást, ahol előkelő pozíciókat foglal el, habár Bálintra még mindig többen szavaznak.

Több szituációban is bebizonyította, hogy megértő és a másik emberrel törődő ember, aki Vivinek és Fruzsinak is folyamatosan "támaszt nyújt".

Itt az ideje, nyerjen a legszórakoztatóbb személy, nem más, mint Merci!

2021. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!