Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Örülnétek, ha Merci nyerné a...

Örülnétek, ha Merci nyerné a ValóVilágot?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 12:48
1 2
 11/18 anonim válasza:
5%

Merci?? 🤮

Csak a Volvo!!!

2021. jan. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon kedvelem a bájos Mercit, mert szórakoztató karaktert vélek felfedezni benne. ;)

Nekem az is elég szimpatikus, hogy ő nem ad teret a tiszteletlenségnek, hanem azonnal kijelenti, vele nem lehet illetlenül beszélni.

Az utóbbi időben egyre több hasznos tanáccsal látja el Fruzsit és Vivit is, aminek külön örülök, hiszen a két lánynak szüksége van ezekre a javaslatokra.

A heti teljesítménye sem rossz, ugyanis a tudása észrevehetően fejlődik. ;)

2021. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Merci egy tündér. Szerintem cuki, látszik hogy törődik a többiekkel, és nem hagyja magát "becsicskitani" . A lexikális tudása 0 de azon kívül nem egy buta lány, az élethez való esze szerintem megvan. A Mohs dolog, teljesen érhető, szegény lany kicsit megbomlott a bezartsagban. Idegesít hogy mindneki Moht védi és Mercit szidja... Moh kezdte az egészet. Mindig ezt csinálja, elindit egy lavinát aztán lapul mint sz*r a fűben (pl a Virágos dolog, ami alól szépen kibujt es hagyta h Dani csak Virágot szapulja) Merci sokkal jobban megérdemelne a fődíjat, mint bárki a műsorban!
2021. jan. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
31%

Nem, egyáltalán nem örülnék ha ő nyerne. Egyrészt mert identitászavaros, egyszer vinnyog az idegesítő hangján meg hisztizik (ergo még gyerek) máskor meg játssza a kemény csajt, hogy ő aztán megaszondja mindenkinek, harmadszor meg úgy viselkedik mint egy kamaszfiú. Túl fiatal még ahhoz, hogy ő nyerjen, nála biztos nem lenne jó kezekben az a 36 millió... valószínű, hogy hamar elverné hülyeségekre.

Másrészt meg köztudott, hogy ő az RTL kis kedvence, beépített és behívott ember, nagyon nyomja őt az RTL előre, ez messziről látszik. Őt biztos, hogy sokáig bent fogják tartani, akár a fináléig is, csak hogy produkálhassa magát, mivel elég figyelemhiányos, én sem bírnám sokáig elviselni egy légtérben a csajt.

A másik ilyen ember meg Bálint, ő is az RTL-től van, tehát már a beköltözése előtt ismert volt, így ez nem éppen fair a civilekkel szemben. Viszont minden jel arra utal, hogy ő fogja megnyerni ezt a játékot, az RTL biztos elintézi neki.

2021. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Merci nyerjen mint Bálint! Bálinban engem az zavar, hogy simán lehetne egy diplomája és egy polgári munkája, mert nem egy ostoba ember. Helyette 30 éves és kénytelen egy ilyen trash műsorban égeti magát.
2021. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Inkább a Bálint, mint ez a nyávogó kismacska! DE most is fog párbajozni? A nőket szórják ki?
2021. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, de a fantomkép fogja nyerni
2021. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
Az a Dani lesz?
2021. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!