Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ha VV Fru és VV...

Szerintetek ha VV Fru és VV Vivi párbaj lenne, melyik térne vissza győztesen a párbajról? (Való Világ)

Figyelt kérdés
Számomra egyik sem jobb a másiknál, ezért nem tudom, melyikre szavaznék. Nektek mi a véleményetek?

2021. jan. 15. 15:45
A kérdező szavazást indított:
VV Fru
VV Vivi
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő egy ostoba nőszemély, de a buta embereknél már csak a rosszindulatúbbakat utálom jobban, úgyhogy én Vivire szavaznék. Fru mehetne haza.
2021. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Menjen Fru a kis szerelme után, már látni sem bírom, ahogy folyton nyitott szájjal eszik 😀
2021. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyik jobb, mint a másik. Fru egy gonosz nőszemély mióta Renátóval van. Kíváncsi vagyok, milyen lesz Renátó nélkül. Biztos vissza fogja magát, mert be lett fenyítve, hogy ha bármelyik fiúra ránéz kint már nem is fogja várni. Vivi meg olyan mindig, mint aki be van szívva Virággal együtt. Szerintem Bálinthoz azért ragaszkodik, mert erős játékos és ha kimenne párbajozni remélné, hogy Bálint támogatói rászavaznának.
2021. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Fru menjen , és pottyantson pár purdét annak a beteg állatnak!
2021. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
4: hát szerintem meg inkább ne, az ilyen embereknek egyáltalán nem kéne szaporodnia.
2021. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

A tegnapi megalázó veresége után is szerintem még mindig úgy érzi, hogy neki van igaza mindenben, és a nézők hülyék 😀

Ostoba, sötét mint az éjszaka szegény Rencsi.

2021. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a kutya se fog hajatvágatni nála.
2021. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6, tegnapi adásban volt egy pillanat, mikor tényleg úgy láttam, hogy hülyének nézi a nézőket. Mikor Moh visszament a villába, Anikó leült vele a stúdióban a szokásos "hogy érzed magad" témával, és mondott valamit, már nem tudom hogy mit, de nekem úgy jött le, hogy a nézők hülyék mert a Moh-t választották. Tudom hogy a nézők is jelezték hogy nem értenek vele egyet.
2021. jan. 17. 20:28
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a néző hülye ő nem. Mint egy duzzogó gyerek. Lehet, hogy az anyja mamapicifiaként istenítette egész életében, nem tudom milyen sérülései lehetnek. Nekem nyomasztó volt látni azt a részt, amikor Anikó próbált vele beszélni, rávezetni mit hibázott ő meg vigyorogva hárított.

Az külön félelmetes volt, hogy a VV facebook oldalán olvastam olyan kommenteket, hogy "Anikó egy feminista f-szopó k-rva" vagy valami hasonlót. Tehát nőként/férfiként nekem el kéne tűrnöm azt, hogy elmebeteg ordít velem, mert szegény ideggyenge. Esetleg meg is üt, mert beszélni merek a nőjével. Szerintem Robi és Moh is tartott tőle.

2021. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Vivi
2021. jan. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!