Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ha VV Fru és VV...

Szerintetek ha VV Fru és VV Vivi párbaj lenne, melyik térne vissza győztesen a párbajról? (Való Világ)

Figyelt kérdés
Számomra egyik sem jobb a másiknál, ezért nem tudom, melyikre szavaznék. Nektek mi a véleményetek?

2021. jan. 15. 15:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
De a belevalóba azért már leverte a víz Renátót, mikor meglátta a szájba köpős meg a többi csodás jeleneteit. Majd ha visszanézi, hogy hogy beszélt Fruval csak megérti, hogy nézői szemszögből nincs rendben vele sok minden. Lesz is vele kapcsolatban valami műsor pszichológussal aki a bántalmazó kapcsolatokról beszél amik a villába előfordulnak. Fru ellen meg szerintem Vivi megy vissza.
2021. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog neki leesni.

Fru szerint is ez a normalis, minden pasi igy beszel a nojevel, ezt mondta a tegnapi adasban.

Megerdemlik egymast, ket ostoba.

2021. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Renátó még a kiesése előtt is Fru-t hibáztatta mindenért a nyugiszobába. Gusztustalan féreg , a Fru meg megérdemli amiért eltűrte remélem kint marad
2021. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%

Renátó még az utolsó pillanataiban is lejáratta magát.

A hangnem, amit megengedett magának, az minden határon túlment.

Nem hiszem, hogy azért kellene kiesnie, mert a "eltűrte" a fiú minősíthetetlen viselkedését, sőt inkább maradjon a villában, hiszen érdekesebb karakter, mint egykét másik ember.

Bízom benne, hogy Fruzsi végre ismét önmagát tudja adni.

2021. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

Én is nagyon kíváncsian várom a további történéseket.

Fruzsi most kezd el igazán izgalmas szereplővé válni, hiszen több ember is kezdi megkedvelni azt a személyiségét, amit a műsor elején láttunk.

Vivi rendes és barátságos csaj, aki sajnos nem rendelkezik elég önbizalommal, viszont ezen lehetne javítani.

Jaj, ne legyen ilyen párbaj, mert akkor két szórakoztató ember sorsáról kellene dönteni.

2021. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15%
Ezt én is így gondolom. Bárcsak ne ők mennének ketten... Fru és Vivi kedvenceim, a többiek nagyon untatnak egytől egyig. Abban reménykedek hátha Virágot hívnák ki, neki már semmi értelme hogy ott van, Dani szexuális kisegítője és mást nem látunk belőle.
2021. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is ők a kedvenc villalakóim.

Igen, engem Robi viselkedése érdekel legkevésbe, mert ritkán szórakozok rajta.

Az utóbbi napokban azt látom, hogy Virágot egyre többen szeretnék már hazaküldeni.

Nagyon remélem, hogy nem Fruzsi és Vivi párbajozik egymással, hanem mondjuk Merci méretteti meg magát Dani barátnőjével vagy az előbb említett lányok egyike kiejti a "fiatal királynőt".

2021. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a gond, hogy nem látok esélyt rá, hogy Mercit válasszák ki, bár szombatig még megkavarhatják.

Egyrészt, sokan most Vivire fognak rakni, mivel fel akarta adni. A többiek Fru-ra. Vivi nem hiszem hogy Virágot hívná ki, kiválasztottként, több mint valószínű, hogy Frut. Fru úgyszintén Vivit. Csak akkor lenne esély Merci - Virág párbajra, ha Dani, Virág, és Fru is Mercire raknák a jelet szombaton, a maradék 5-ösnek pedig megoszlana Vivi/Fru közt, ezzel az elmélettel csupán az a gond, hogy ők mindig ugyanarra raknak. Így előre le fogják dumálni, hogy Vivit küldjék ki, vagy mostmár menjen Fru.

2021. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy most esett le, hogy Fru és Merci jóban vannak, így Fru biztos nem fog rakni Mercire jelet. Szóval az elmélet offos.

Szerintem Fru Vivire rak, Vivi Frura. Dani és Virág tehetik akár Mercire is, úgy sem befolyásol semmit. Moh ha még fel is bátorodna Virágék ellen, úgy is előbb Danira tenné, ő az ellensége, nem Virág. Mercinél meg van az esély rá, hogy Virágra teszi viszont. Bálint és Robi szerintem Frut pakolják meg, ezzel neki lesz minimum 3 jele, a másik lehetőség hogy ígéretükhöz hűen kiküldik Vivit, úgy neki lesz minimum 3. Na így a reális. Semmi esély nincs jelenlegi álláspont szerint Merci-Virág párbajra sajnos. Csak Fru és Vivi jöhet szóba egymással.

2021. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sajnos én is hasonlóan látom.

Valószínűleg Virág és Dani Mercit küldik ki, Fruzsi viszont nem őt, hiszen láthattuk, akármi is történt kettőjük között, nem adják ki "egymás útját"...

Én mégis abban bíznék, hogy Fruzsi vagy Vivi rájön, Virág nem olyan érdekes karakter, mint mondjuk ők, ezért őt hívják ki.

Robi szinte majdnem mindig azt csinálja, amit Bálint, szóval ugyanarra rakja a jelét, mint akire a három párbajt megnyert fiú.

2021. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!