Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek VV Merci...

Mi a véleményetek VV Merci viselkedéserol?

Figyelt kérdés
Ugye most nagyon nyomul Mohra, és mindneki szidja meg szanalmasozza őt. Én nem értek ezzel az ocsarolassal egyet! Be vannak zárva, attól hogy semmi inger nem éri őket és nem kapnak szeretetet, egy idő után, mindegyik kissé megőrül... Moh meg egy balfék.... Adja Merci ala a lovat, 0-24be,fogdossa, puszilgatja, szeretgetni, szegény csaj persze, hogy összezavarodik. Moh az exenek akár bizonyítani, ezért nem akar csókolózni Mercivel, DE azért van amibe belemenne :) erre tok egyértelműen lehetett következtetni a tegnapi beszélgetésünkbol, amikor Merci mondta, hogy ő azt szeretné hogy néha megcsókolja... Meg mi volt karácsonykor Mohtol az a szív h az extrák lehetnek bármikor, de nem fognak osszejonni... Szóval van tartás a Merciben, akkor is ha a műsor ezt nem úgy állítja be!!! Ami kiakaszt amikor azzal jönnek, hogy jajj a Merci zaklatja szegény Moht... Könyörgöm, csak azt ne mondja nekem senki, hogy Moh nem élvezi baromira a szituációt.. Ti mit gondoltok erről?

2021. jan. 21. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én teljesen megértem Mercit, voltam én is már f@sztranszban fiatalabb koromban :D Ha Moh-nak tényleg fontos lenne Merci (mint ahogy azt mondja mindig), akkor nem engedné neki hogy rajta csüngjön mindig, mert ezzel csak neki lesz nehezebb amikor megint a semmiből lekoptatja. Moh-nak kényelmes hogy valaki mindig csinál neki reggelit meg gondoskodik róla, lesi minden kívánságát kb.. meg ugye taktika (plusz egy erős szövetség neki). Egyik nap a Belevalóban mutatták hogy Merci a Robival hülyéskedett, ő meg vágta a pofákat mert kb két percig nem vele foglalkozott. Szerintem nagyon gáz, remélem erre Merci is hamar rájön és talál magának valakit aki tényleg odavan érte és 100%-ban őt akarja, megérdemelné, csupaszív lány.
2021. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ennek nagyon örülök, hogy más is így látja! Merci egy jó ember, nem ezt érdemli!
2021. jan. 21. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is leírnám a véleményem. Szerintem mind a ketten hibásak ebben a szituációban, de azért már sajnálom a Mercit. A Mohnak nem tudom miért jó ez, hogy tényleg 0-24- Ben együtt vannak, becézgeti stb. Nem egyszer volt már közöttük csók és le is feküdtek. Annyira mondja a Moh, hogy nem akar neki rosszat, akkor basszus miért csinálja még mindig ezt. Az is igaz, hogy a Moh megmondta már a Mercinek hogy ennyi, ebből semmi nem lesz, ne csináljanak semmi olyat ami több mint barátság a Merci ezt mégse bírja megérteni .. igaz úgy nehéz is, hogy a Moh meg adja alá a lovat. Szerintem ebben mind a ketten hibásak, ennek ellenére sajnálom a Mercit, mert a Moh teljesen kihasználja
2021. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, kihasználja, kikerulnek innen, úgy szni fog a fejére... Én alig várom, hogy Moh kiessen, szerintem borzasztóan unalmas a műsorban, és meg nem is semleges számomra, hiszem gyengíti Mercit . Én el bírom képzelni, hogy kint egy nyugodt jófej ember, de nem ide való. Azon szakadunk, hogy a riportszobaban MINDIG elmondja h szereti Mercit mint ember de sosem lesz köztünk semmi (igazából bánom hogy nem kezdtem el az elejen számolni). Kontetan mint akinek beakadt a lemez, és csak ezt tudja hajtogatni. A parbajon is nagyon vicces volt, amit ott osszeszerencsetlenkedett... Olyan volt mint aki be van szivva, szerintem kb. azt se tudta hol van :D
2021. jan. 21. 12:21
 5/8 TR75 ***** válasza:
0%
Buta nyafka.
2021. jan. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon bírom Mercit.

Egy másik kérdésnél már leírtam hogy szerintem ő a legokosabb csaj bent, soha nem engedi hogy a pasik úgy beszéljenek vele mint egy kutyával, és általában jól látja a dolgokat. Okos tanácsokat adott Fruzsinak is.

Nem az a savanyú, élettelen nő mint a másik kettő, hanem nagyon sokat hülyéskedik.

Az egy hiba, amit Moval csinál. De ezt a bezártság rovására írhatjuk, amint kikerülnek a villából, már nem fog foglalkozni a fiúval.

2021. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Merci nem bírja, hogy el van utasítva, mert elmondása szerint nem utasították még őt el soha, de ezt ő is szokta mondani. Unalmas már az ő sztorijuk. Jobb lenne ha külön lennének úgy érdekesebbek voltak a játék elején. Moh akarja is meg nem is. Tetszik neki a lány az látszik, mert akkor nem tapizná meg nem lenne köztük semmi különös. Csak hát Moh még mindig az exét szereti aki amúgy tényleg nagyon szép lány. Többen írták is facebook hozzászólásban, hogy nem csoda hogy nem jön össze Mercivel. Párbajon is elmondta, hogy nem akar szerelmes lenni, mert most ért véget a kapcsolata. Meg szerintem gyerekesnek is tartja még Mercit. Merci pörgős, vidám lány Moh meg állandóan csak fekszik. Merci jobbat érdemel nem ilyen beképzelt, semmilyen gyereket. Robival jobban össze illene szerintem belső tulajdonságok tekintetéből. Moh és Merci egymást gyengítik a játékban ezzel az örökös körforgással amit ők csinálnak.
2021. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Egy buta, egyszerű 'nő'. A 6. válaszoló nem tudom miért írta, hogy okos. Bár mindenkinek mást jelent az okos szó. Szerintem Ő az egyik legbutább a villában, talán a Virág az aki még nála is butáb és azért valjuk be a villában nehéz a legbutábnak lenni, hisz tudjuk kik mennek oda szerepelni. Nem atomfizikusok....

Okosnak nagyon durván erős túlzás nevezni. Azt hitte, hogy vannak sárkányok Erdélyben :D.

Szerintem még az abc-t se tudja.

Egyébként kár bántani a villa lakókat, hisz egyikük sem tehet róla, hogy olyanok amilyenek.

2021. jan. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!