Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Való Világ 10! Csak nekem...

Való Világ 10! Csak nekem tűnt fel, hogy Merci és Bálint vonzódik egymáshoz?

Figyelt kérdés
Ugye most sem Merci mögé állt be, de ellehet kapni olyan pillanatokat amikor úgy nézi ahogyan Vivi akarná, hogy nézzen rá Bálint :D Merci persze még mindig moh után fut, de szerintem egy két hét és kibújik a szög a zsákból.

2021. febr. 12. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom hogy eléggé egyoldalú a vonzalom, Mercit nem érdekli Bálint. Szerintem Merci és Robi között jobban megy a kémia amúgy, de Moh-n kívül Merci nem kezdene semmit mással.
2021. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem ismeri fel a jeleket, pedig amikor tanácsot kelett adni kihivás előtt, nagyon látszott ahogy odahajolt is hozzá, bulikkor is teszi magát körülötte. Robi szerintem felhasználja őt.
2021. febr. 12. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Egy két hét és tényleg kibujik a szög a zsákból, mert vége lesz addigra a VV-nek.
2021. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Bálint szerint jó csaj Merci, ki szerint nem?De nem gondolom, hogy osszejone vele.
2021. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!