Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lehet, hogy Robiról is kezd...

Lehet, hogy Robiról is kezd leesni az álarc, hogy sokszor ferdít és kicsit sunyi, de Bálint meg mintha már nem is önmaga lenne...mégis ő a favorit?

Figyelt kérdés
Direkt megnéztem Bálint beköltözésének részeit, majd a tegnapi... hát.. ég és föld! Meg madarat tolláról embert barátjáról, átvette a suttyóságot Danitól..
2021. febr. 23. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Klári pedig nem szereti, ha Tündivel kell mérleghintáznia, mert Gerzson szeretne vele, csak nem meri neki megmondani.
2021. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig csak sejtettem, hogy az intelligens megmondóemberek a gyakorikérdéseken várják áldozataikat, hogy ők aztán mégokosabbak legyenek... állj tovább
2021. febr. 23. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem Tunyacsáp valójában vágyik Spongyabob barátságára, de gyermekkori sérelmei miatt nem tudja hogyan fejezze ki.
2021. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

Kíváncsi vagyok, hogy akik ennyire kritizálják az ott bentieket 4 hónap bezártság után, és aki normális embernek tartja magát, hogy viselkedne 4 hónap bezártság után ennyi sok retardált között. A kinti embereknek akik csak a TV-n keresztül látják az eseményeket, nagyon nagy a szájuk. Biztos ti is 100 valahány nap után rohadt higgadtak tudnátok maradni ha tizen x primitív ember társaságában kéne eltöltened a 0-24 órádat. Bálint normális srác, én csodálkoztam is, hogy milyen jól kezelte a benti helyzeteket ilyen Digo, Gina, Amanda, Fru, Renátó, Gábor félék ellen. Robit vagy a többieket fele ennyire nem csesztette bent senki, nem tudom te hogy reagálnál, ha ennyi ember jönne egyszerre ellened, és minden lépésedbe belekötnének ezek a majmok. És ezeknek kéne egész nap egy kis helyen a pofájukat lesni.

Szerintem meg pont, hogy ennyire jól senki nem tudta volna a bentiek közül kezelni a vitákat és konfliktusokat, mint ahogy Bálint. Őt már az első napjától kipécézték, és ki akarták rakni onnan, csak gondolj bele. Nem úgy mint az a sunyi suttyó kis Robi, aki érdekből akart mindenkivel jóban lenni, hogy ne kelljen párbajozni mennie. Az utolsó 2 hétben jön egy konfliktusa, és már kihozták őt a sodrából úgy, hogy 4 hónapig kb semmit nem csinált csak dörgölőzött mindenkihez.

Ráadásul még ott van maga a család, barátok, ismerősök hiánya, szexhiány, külvilágtól való elzártság egy kis helyen. De ti biztos különbek lennétek...

2021. febr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!