Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hát akkor most Vv Bálint...

Hát akkor most Vv Bálint leszerepelt?

Figyelt kérdés
Tényleg akkora idegbeteg lett mint Dani volt, nagyon kesz van már a csávó. Robi felfogta, hogy ez egy egyéni játék, én igazat adok neki, bár oda is adták volna.

2021. febr. 24. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sokaknál leszerepelt, ez a tegnapi nézői szavazáson is látszott. Az, hogy kimondja a véleményét nem jelenti azt, hogy emellett ezt az elképesztő prosztó stílust kell nyomnia. Amikor mondta, hogy Robi költse gyógyszerre, ott nem is értettem mi a francot képzel magáról. Mintha tényleg az ő zsebéből vették volna ki a pénzt. Semmi köze hozzá, hogy ki mit mond egy ilyen feladatnál, nagy szent Bálintnak senki nem tartozik elszámolással a döntéseivel. Amúgy ez a stílus lesz a veszte, amivel eddig csak Vivit "tisztelte" meg, most kapott belőle Robi is.
2021. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas bunkó lehet :D most az egy dolog hogy ügyesen meg tudja magát játszani. Nem értem ezen a Robis dolgon mit kellet felhaborodni..
2021. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt rossz kimondani is, de lehet hogy Ginának volt igaza és tényleg színészkedett 102 napig? xd pont jókor vette le a jelmezt
2021. febr. 24. 21:58
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Gina az alpári, drogos stílusa ellenére nem volt buta!
2021. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem tudott viselkedni és nem volt meg a szókincse ahhoz, hogy eltudja mondani, hogy mit miért látott a Bálintban hogy színészkedik. Most nem itt tartanánk. Sajnálom Robit, én őt akartam nyertesnek..
2021. febr. 24. 22:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az is eszembe jutott, hogy direkt áll bele Robiba, mert ő Moht tartja most bent a legerősebbnek. Ezt többször is mondta, hogy neki Moh a legnagyobb ellenfele. Szerintem arra készül, hogy most kiejti az általa szürkének tartott Robit, majd lesz egy csaj párbaj és a top 3-ban ők lesznek Mohval és Mercivel/Vivivel. Úgy gondolhatja, hogy ez a párbaj most megerősíti, kicsit középpontba kerülhet és így lehet esélye győzni a végén. Sajnos Moht mi bejuttattuk a top 3-ba, mert annyira utáltuk Renátót meg Danit. Fingjuk sincs róla bent, hogy Moh akár Vivi ellen is kiesett volna.


Nyilván taktikázik - most ezt nevezhetjük színészkedésnek is - de ez nem baj. Sőt, ponthogy jó, ez egy taktikai játék. Csak kell hozzá egy minimális ész is, ami jelenleg szerintem neki és Vivinek, esetleg Robinak van meg. Mercinek is szerencséje volt a két párbajával, mert Amandát és Virágot az emberek nagyrésze nem szerette, nem annyira Merci érdeme, hogy visszajutott. De ezt ők bent nem tudják biztosan. Akkor esnének pofára mindannyian, ha Robi most visszamenne, aztán Vivi kiejtené Mercit. Így a top 3-ban Moh kényszerből ugyan benne lenne, de igazából Vivi és Robi között dőlne el a vége. A szimpátiaszavazásokon Vivi mostanság lenyomta Robit, úgyhogy bármi lehet. Merciből és a nyávogásából szerintem az emberek többségének több mint elege van, ellene Vivinek jó esélye lenne. Izgi lehet, ha most Robi visszamegy, én rászavazok, de Vivinek drukkolok. A sok alfahímnek szép kis pofáraesés lenne, hát meglátjuk :D

2021. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Ez az az évad, ahol valódi erőviszonyok Moh-Dani párbajig nem derültek ki. Nagyon remélem, hogy Robi kiejti Bálintot.. Mercinek nem való ennyi pénz, Moh nagyon nagy képű, nem szerethető, Vivi meg...hát...majd meglátjuk, végülis lehetne győztes is. De most hajrá Robi!
2021. febr. 24. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Igen! Én bírom Mercikét, de ő nem járna jol ha nyerne, csomóan próbálnak atverni/meglopni... Vivcsonak vagy Robinak kell nyerni :)
2021. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én azon gondolkodtam, hogyha a Bálint tényleg ekkora elvember, és szerinte mennyire botrányos a viselkedése a Robinak, akkor nem az lett volna benne, hogy bárki is írta fel a 8 millát, ő ilyen emberrel nem tud együtt élni, és inkább menjen? Én erre gondolnék, hogyha tényleg az a baja, hogy a Robitól ez nem volt tisztességes meg stb., és nem az, hogy ő kevesebbet fog kapni, ha megnyeri. :D Meg szinte nevetséges indokokat hozott fel, szerintem teljes bullshit volt, amit mondott. Én nagyon meglepődtem egyébként, szerintem ez egy elég nagy fordulat volt a játékban. Remélem, Robi fog nyerni.
2021. febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy Bálintot most nagyon nyomtatják. Pedig jobb lenne ha Robi nyerne. Kb mindenhol azt látom, hogy szavazz Bálintra. Ne ezt a 3 napot vedd alapul, hogy milyen....
2021. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!