Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen emberek nézik a Való...

Milyen emberek nézik a Való Világot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan gondolják ezt a buta emberek műsorának, vagy ha nem is vagy buta, akkor is csak azért nézheted, hogy jobban érezd magad, amikor látod, hogy ők milyen buták, és te nem vagy az. Én viszont nagyon megszerettem, beléptem facebookon is a VV10-es csoportba, és szerintem nagyon érdekes, hogy mások hogy látják a műsort, kinek milyen viselkedés szimpatikus, stb. Szerintem elég sokat lehet belőlük tanulni. Például az is nagyon furcsa, hogy a fb-s csoportban az ottlévőknek a szereplők a játék elején voltak szimpatikusak, és a végére már antipatikussá váltak, nálam meg teljesen a fordítottja van. Érdekes felvetni a miérteket, de ez csak egy a sok közül. Na mindegy, nem is ez a lényeg, csak azért írtam, hogy tiszta legyen nagyjából, mire gondolok.

Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy milyen emberek nézik a VV-t. Azt hittem, hogy nagyon trash, és tök ciki nézni, de ahogy itt, gyakorin olvasgattam a topikban válaszokat, korrektek és összeszedettek voltak, szóval nem biztos, hogy csak egy bizonyos réteg nézi. (Hozzáteszem, a környezetemből kb. senki sem nézi, mindenki szerint csak butít, ezért vagyok kíváncsi arra, hogy milyen emberek azok, akik nézik.)

Kezdem én: 22 éves lány vagyok, egy kisfalusi munkáscsaládból származom, most matematikusnak tanulok, nyaranta pedig egy casting ügynökségnél szoktam dolgozni.

Kb. ilyenekre gondolok, tényleg nagyon kíváncsi vagyok. Köszönöm, ha válaszolsz.

(Azt persze tudom, hogy vannak reality-elemzők, és újságírók is foglalkoznak a műsorral, de rajtuk kívül érdekelne.)



2021. febr. 24. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én a régebbieket néztem, amibe volt taktika, nem ez a része érdekelt, hohy szexelnek össze-vissza, mellesleg kutató biológus vagyok. A tv nézési szokásokból nem lehet semmi következtetést levonni, nem kell nekem se a discovery channelt nézni egész nap, hiába gondolják az emberek, hogy azt kéne tennem
2021. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Magamról: Tudományos munkát végző, 25 éves nő vagyok. Karrierrel, jó párkapcsolattal.


A Való Világról: Okádok tőle. Egyik benne szereplő ember sem lehet szimpatikus számomra, mert mindegyikük egy hulladék. És aki szórakoztatónak tartja, azt is lenézem.

2021. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Ami a végzettséget illeti, diplomás nő vagyok. Nézem. Kikapcsol a napi stresszből. Másrészt, nem mindennapi dolog, hogy megismerhetünk olyan embereket, akik ezt bevállalják. Én nem tenném. Talán, ezért is nézem, mert rá tudok csodálkozni, hogy van, aki úgymond kiteszi magát ennek.
2021. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Akik szeretnek más életmódján/viselkedésén csámcsogni,mert annyira unalmasnak és szürkének találják a sajátjukat,hogy inkább a máséval foglalkoznak,arról pletykálkodnak,mivel addig se kell a sajátjukra gondolniuk/önmagukkal foglalkozniuk.Szerintem az ilyeneknek találták ki ezeket a fajta műsorokat,hogy nézhessék őket.
2021. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
#4. Jó megmondottad nekik e! 😁
2021. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
5.:Én nem direkt bántásnak szántam,csak lehet ez is a sok ok közül az egyik,mert sokan vannak akik tényleg ezt csinálják.
2021. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Legalja prolik, élettelenek. Jellemzően 75-ös IQ felett SENKI.
2021. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a VV4-et nagyon szerettem, na ott mentek a röhögések meg a mének ezerrel, azt a csapatot nagyon jól eltalálták, főleg Alekoszékat. Így külső szemmel viccesek voltak, hát bentlakóként nem tudom, hogyan jöttem volna ki velük :D

A VV5 volt még pár emberrel jó, például ahogy Attila folyamatosan oltotta Cristofelt, vagy Attila-Vera egymásnak való beszólogatásai. Viszont ebben az évadban már voltak gázosabb szereplők.

A mélyzuhanást nálam a VV6 hozta el, na az volt az a széria, amire már azt mondtam, hogy köszi de nem. Beküldtek egy csomó retardált 20 évest, nem volt már beszavazóshow. Engem leginkább az Iza-Krisztián páros borított ott ki, amikor egymás arcába üvöltöztek, majd köptek bele. Persze ilyenkor senki nem szólalt fel, mint most...

A VV7 addig volt izgalmas amíg azt a hárpia Zsut ki nem paterolták (bár annak örültem, hogy kiesett) onnantól kezdve halál uncsi volt, szegény Fanni nyávogásait kellett hallgatni, meg hogy dug a Denissel.

Na és a VV8 és VV9 volt az a széria, amit már abszolút nem néztem ezek után, hál istennek.

Most ezt az évadot a VV10-et elkezdtem nézni ennyi év kihagyás után, főleg a korona miatt mert jobb dolgom nem volt esténként, kíváncsi is voltam azért. De a tömör véleményem az erről a szériáról, hogy az RTL-nek nem kéne már több ValóVilágot csinálnia. Ennyi volt, kinőtte már magát a műsor. Vagy legalábbis egy jó pár évig (kb 5) nem kéne elindítaniuk még egy szériát.

2021. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Én cikinek tartom azokat az emberek nyernek, akiknek van annyi igényességük szórakozás és intelligencia terén, hogy szabadidejükben nem alacsonyodnak le odáig, hogy ilyen szarokat nézegessenek.
2021. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó vagyok, na ezt jól össze-vissza kevertem,éljen a technika :D


Szóval: Cikinek tartok azokataz embereket, akiknek nincs annyi igényességük szórakozás és intelligencia terén, hogy szabadidejükben lealacsonyodnak odáig, hogy ilyen szarokat nézegessenek.

2021. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!