Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Még, hogy nem nézik az emberek...

Még, hogy nem nézik az emberek a Való világot?

Figyelt kérdés
Tegnap este 7-kor nem lehetett belépni se az RTL honlapjára se a való világéra....
2010. dec. 20. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én nézem
2010. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én büszkén kijelentem, hogy az értelmiség közé tartozom. Avagy egy árva részt nem láttam belőle, és nem is fogok:D Szépen mutatja az ország színvonalát...
2010. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj tehát csak az nézi aki nem értelmiségi, ezzel nem értek egyet, mert sok tanár, egyetemre járó fiatal stb. nézni... még ha nem is vallja be....
2010. dec. 20. 10:21
 4/6 anonim ***** válasza:
nem ciki ha valaki nézi, attól még nem ugyanolyan alulművelt, mint a szereplők. én bevallom nézem, pedig nem tartom magam hülyének, jövőre egyetemre megyek, stb...
2010. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a hülye, ha vki azt hiszi, h műveletlen aki nézi..
2010. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is nézem, nem tudom egyesek miért szólják le azokat, akik nézik.(még le is szoktak pontozni :D)
2010. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!