Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik RTL klubot, TV2-őt...

Akik RTL klubot, TV2-őt néznek, azok nem érzik ezt cikinek ? Nem zavarja, nem szégyenlik, hogy gyengeelméjüeknek készült műsorokat néznek ? Nincs bennük semmi büszkeség, hogy az elmebetegeknek gyártott müsorokat ne nézzék ?

Figyelt kérdés
És nem egyes müsorokra gondolok, hanem arra, hogy egy normális embernek sértően primitív, és undorító minden másodperce ezeknek a csatornáknak.

2021. febr. 25. 18:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Én comedy central-t és viasat history-t nézek csak szóval nem tudom ők mit éreznek.
2021. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Micimacko67 ***** válasza:
67%
Bezzeg az M1 es társai...
2021. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Na ne mondom, hogy minden műsor színvonalas. De vannak olyanok is. Pl a XX. század, a Portré vagy a Házon kívül.
2021. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem, napközben tudományos szellemi munkát végzek, engem kikapcsol az esti tv-zés, ez a célja. Nem attól leszel hú de okos ember, hogy a discoveryt erőlteted magadra. Az észbontók nevezetű műsorból is rengeteget lehet tanulni annak, aki nem ilyen szűk látókörű
2021. febr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Pont mint négyes. Egész álló nap számolok, elemzek. Kell az esti agymosás. Na azért egy való világ nem köt le, van egy szint, ami már nekem is fáj, meg nem is preferálok konkrét csatornát. Kapcsolgatok, ha a Jocky TV-n akadok meg egy jó Columbot nézni, akkor azt nézek, ha meg egy Sztárbansztár köt le, akkor azt. Nem vagyok egy csatorna sznob.
2021. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs olyan fáradság, nincs olyan állapota egy normális

embernek, hogy egy pöcegödörbe bámulva akarja nézni az úszó szardarabokat. Aki ezt képes elviselni, aki ezt nem szégyenli, akárcsak maga előtt is, hogy erre van igénye, ott sűlyos probléma van.

2021. febr. 25. 22:37
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Az RTL Klub nézője vagyok, és én büszkén vállalom is.

Szoktam nézni Spektrumot, Discovery-t, NatGeo Wild-ot, ... is.

De amit te itt művelsz, az vállalhatatlan.

Te mit nézel? Netflixet? YouTube-ot? Tiktokot?

2021. febr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Nekem így jó, köszi, ha ez súlyos probléma, akkor azt kívánom magamnak, hogy ez legyen életem legnagyobb problémája.
2021. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az a primitív, aki nem érti a tv funkcióját és ez alapján von le következtetést. Én is mondhatnám, hogy egy úszó sz.rdarab vagy, mert nem értesz semmi tudományod dologhoz, amihez spec én, így már csak egy i.dióta lehetsz
2021. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező! Szerintem, neked mindegy mit nézel.

Az a típus lehetsz, aki az élő fába is beleköt

2021. febr. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!