Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fontosabb ha valamit...

Melyik a fontosabb ha valamit nagyon-nagyon szeretnél? A büszkeséged, vagy hogy megkapd, elérd amit annyira nagyon szeretnél?

Figyelt kérdés
Leginkább 30 felettiek válaszára lennék kíváncsi.

2020. szept. 9. 13:30
 1/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy amit akarok az szolgálja-e évtizedekre előremutatóan a célomat (ami egy békés, nyugodt, átlagos élet).
2020. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már nincs akkora nagy vágyam így 38 évesen, így inkább a büszkeség a fontos.
2020. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután intenzívre kerültem és hetekig idegenek mosdattak meg meztelenül cipeltek a saját ölükbe, én meg a nyakukba kapaszkodtam, rájöttem, hogy a büszkeség csak illúzió. Ha valami igazán fontos, a büszkeség sehol sincs.
2020. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább elérni a célt. Nálam a büszkeség érzés gyorsan elszáll és általában nem mutogatjuk, esetleg titkolják azt, amit elérünk. Nem akarunk irigység céltáblájává válni.
2020. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ! Mondok egy példát, amiben most jelenleg vagyok:


Szakítani akar velem a párom, akit nagyon-nagyon szeretek, nem akarom, hogy elhagyjon, vele tervezek, vele vannak álmaim.

Feladhatnám a büszkeségemet, hogy térden állva könyörögjek neki, hogy ne dobjon el, de mit érnék el vele? Hogy szánalomból visszakozik és akkor még húzzuk egymás idejét, de közben már bánt ahogy tud és nem érzem a szeretetét, csak azt, hogy szabadulni akarna tőlem? :(

Pedig nagyon nehéz megállni, hogy ne ezt tegyem, de semmi értelme kierőszakolni, hogy velem legyen ha ő már nem akar engem. :(

2020. szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En fönöki molesztalas esetén inkabb felmondtam es vallaltam az éhhalàlt is tartozasokkal a nyakamban.
2020. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
30 alattiaknál egyértelmű mi? :DDDD
2020. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!