Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kire szavaznál, ki nyerje meg...

Hosszúhajú kérdése:

Kire szavaznál, ki nyerje meg a vv10-et? vivi, merci vagy robi?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 22:54
A kérdező szavazást indított:
vivi
merci
robi
15 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Amikor elmondták hogy ki mire költené akkor is Vivi volt a legértelmesebb.

Vivi nem hülye ez sok feladatból kiderült főleg az IQ teszten. Nagyon ügyesen játszott szerintem végig taktikázta és szimpatikus is:)

Az is plusz pont volt nálam hogy amikor vissza ment most moh ellen boldogan ment be de amikor mercinek mondta hogy nagyon sajnálom egyből más hangnemre váltott és teljesen őszintén mondta. Nincs elszállva magától imádni való :)

2021. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, ahogy mercivel beszélt, máris az empátia látszott rajta - ez szimpatikus.
2021. febr. 26. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Aza baj hogy én nem néztem az elejétől ez a pini duma pontosan mit jelent? :D mindenhol ezt látom vivivel kapcsolatba sajnos nem értem :)
2021. febr. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. én is csak azóta nézem, mikor a frut kihívta vivi :) ami előtte volt... azt se tudom kik voltak :)
2021. febr. 27. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
hát most az van hogy terjed facebookon, hogy Győző beszélt ma Renátóval és Vivi nyer. Van egy álprofil, aki Fru párbaja óta kampányol mellette, utána meg nyomta Mercikét és a profil szerint Szolnoki...úgyhogy ez a Fru familía lesz, neki meg Rencsi mondta...
2021. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de az kevés ha van egy nagy banda - mert van több más nagy banda is.
2021. febr. 27. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajj nagyon szoros komolyan izgulok...:)
2021. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na vége. én az utolsó 5 embert már mind bírtam - szerencsém volt. vivit és robit is a végén. inkább talán robira szavaztam volna ( ha lenne okostelóm ) de vivitől se sajnálom. örülök hogy beszáll robi kocsijába ( anyagilag ) ez fer dolog :)
2021. febr. 27. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!