Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az MTV00s-ról mi a véleményetek?

Az MTV00s-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Hiányoltam, hogy nincs kérdés, hogy miként éljük meg a VH1 megszűnését. 😁


Én belenéztem, de a logó kivételével semmi különbséget nem látok a VH1-hoz képest bár nem is volt várható, hiszen egyszerű névváltozás történt. Érdekes, hogy az MTV logó alá ismét bekerült a Music Television felirat is, ezt kb. 10 éve amikor a fő MTV csatorna elment szórakoztató irányba levették, itt most visszakerült, mondjuk itt tényleg zene megy. Ami meglepő, hogy egy olyan tőkeerős cég, mint a Viacom nem szerez be a klipekből jobb minőségű verziót pedig szerintem sokból rendelkezésre áll, legalábbis más külföldi zenecsatorna esetében tapasztalat, hanem a korábbi 4:3 arányú 2000-es évekbeli videó van levágva 14:9-re hogy a mai tévéken többé kevésbé kitöltse a képet, bár ez már a VH1 esetében is így volt nagyrészt.

2021. aug. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy azt nem értem miért kell a Viacom nak ennyi jó csatornát megszüntetnie nem is értem te tudod erre a választ?
2021. aug. 3. 13:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem szűnt meg csatorna, hanem a VH1, mely az elmúlt években a 2000-es évek zenéit sugározta összhangba hozza a többi évszámmal ellátott csatornával ez utóbbi a VH1 európai, nem országra lokalizált változatának nevét és arculatát. Az MTV vélhetően egy erősebb márka, mint a VH1, pl. a magyar piacon. Olaszországban például ahol helyi VH1 van és nem ez az európai változat ami nálunk volt az utóbbi időben, megmaradt VH1-nak, mondjuk ott az a hibrid rendszer megy, h napközben klipek esténként pedig az MTV amcsi sorozatai. Mindez ingyen a helyi "Mindig TV-n", mondjuk ott nem 12 csatorna van, hanem vagy 100, de az egy nagyobb piac.
2021. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudod hogy mi aza Bezár a bazár?
2021. aug. 3. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Az amelyik lehet ugyanott készül, mint a Szerencsekerék? 🙂
2021. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen
2021. aug. 3. 23:06
 7/8 A kérdező kommentje:
yes
2021. aug. 3. 23:06
 8/8 A kérdező kommentje:
Te Digis vagy?
2021. aug. 4. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!