Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én röhögtem szét magam...

Csak én röhögtem szét magam eddig a mai X-Faktoron?😂😂😂

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Katasztrófa volt.
2021. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
43%

+1

Én is dőltem a röhögéstől.

2021. okt. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
2 percet láttam belőle. Ez a műsor egyre lejjebb süllyed.
2021. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Én is xd borzasztó
2021. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Én nem nézem ahogy az előző évadokat sem. Unalmas már. A válogatón meg nagyon fárasztóak azok a hülyék, akik két hangot nem tudnak normálisan elénekelni, de azt hiszik mennyire viccesek.

De kinek mi...

2021. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válogatók televíziós bemutatását hanyagolni kellene, a felfedezett - akkor még többnyire teljességgel csiszolatlan - gyémántocskákat (és csakis az arra érdemeseket) kellene bemutatni, őket viszont nagy részletességgel.

Kicsit úgy, mint ahogy pl. az Ének Iskolájában. Ott is biztosan lehetett a hatalmas merítés miatt vagy sacc/kb. 1000 gyerek/fiatalkorú (vagy még több), aki gyenge volt, mint a harmat, de csak az igazán a tehetségeseket mutatták be.

2021. okt. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!