Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért röhögtek a13-14eves...

Miért röhögtek a13-14eves kislányok rajtam a buszon?

Figyelt kérdés

A baratommal ültünk a buszon. Egyszer csak arra figyeltem hogy röhögnek láttam hogy engem néznek. Es en meg elkezdtem bámulni őket hogy mi olyan vicces nem értettem. Aztan az egyik kislány elkezdi hogy ne nezd mar olyan feltűnően. Fogalmam sincs mi volt nekik olyan vicces. Nem tartom magam csúnyának nem is ezt a vissza jelzést kapom. De olyan feltűnően neztek beszéltek is valamit. Csak nem értettem ezt a viselkedést.szerintetek miert csináltak.

En 19eves lány vagyok.


2019. okt. 25. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Én is jártam már így. Szerintem csak kis éretlen hülyék. Remélem őket is kifogják nevetni mások. Ez szánalmas viselkedés. Biztos csak szórakoztak Veled!
2019. okt. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
* ja és aki ilyet csinál és ezt olvassa, üzenem, hogy cikik vagytok és az élet vissza fogja nektek ezeket adni és akkor jusson eszetekbe h mi miért van!
2019. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
13-14 éveseknek még minden vicces, még az is, ami nem is az, szóval én nem foglalkoznék velük.
2019. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
94%
Azok állandóan ezt csinálják :D
2019. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg ott, hogy mi olyan vicces, mindjárt abbahagyták volna.
2019. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek ilyen pisis fogyatékosokkal foglalkozni? Amúgy ez a korosztály ilyen, kb 18 éves korig bezárólag. Visítva röhögnek a semmin, illetve általában másokon, csapatba verődve mint a majmok. Magukat minősítik. De persze ettől nagyon menőnek érzik magukat. Szánalmasak.
2019. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy majdnem 30 éves férfi ismerősöm. Egyszer mikor egy társaságban együtt voltunk kitalálta, hogy akik elmennek mellettünk azt bámuljuk meg, hogy össze legyenek zavarodva és akkor az nagyon vicces lesz nekünk. Erről kb. ennyit.
2019. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Irigyelem a problémádat.
2019. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 12-14 éves korosztály a lehető legelviselhetetlenebb, ha engem kérdezel. Egyszerűen nem kell velük foglalkozni, majd kinövik.
2019. okt. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%

Örülök hogy neked csak ilyen problémád van.

Nem kell velük foglalkozni,majd fel nőlnek egyszer.

2019. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!