Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem válik az...

Csak szerintem válik az X-Faktor egyre színvonaltalanabbá?

Figyelt kérdés

Olyanokat engednek át, akiknek nincs ének hangjuk, csak szórakoznak rajtuk egyet és ezért. A zsűri (főleg Peti meg Laci) nem tisztelik meg az előadókat egy cseppet sem, folyamatosan kiállnak a színpadra marháskodni, amikor is az nem az ő helyük lenne. Akkor az a színpad a versenyző tere kellene, hogy legyen. Most vagy nagyon pofátlanok, hogy nem tisztelik meg a másik személyt a figyelmükkel, vagy csak simán feltűnési viszketegségük van, és egy percet nem bírnak ki, hogy ne ők kerüljenek a központba.


Az egyedüli zsűritag akit még komolyan lehet venni az Alex, Adél meg úgy ahogy elmegy. De azért ők sem vethetők össze az első szériás zsűritagokkal.


Lenne egy s más amit elleshetnének a Sztárban sztár vagyoktól, vagy akár a román X-factortól vagy SuperStartól. (ez utóbbiban rengeteg eszemélyt nem engednek át, akik pedig felülmúlják a magyar X-Faktorban átengedettek jelentős többségét)


2021. okt. 25. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt a show, a nézettség a lényeg, nem a színvonal. Elérték amit akartak, nálad is. Hogy beszélj róla, rákeress a neten, nézd. Ez nekik a lényeg. A pénz.
2021. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem kerestem rá. Csak anyum nézte, gondoltam én is belenézek, de kb 10-15 per után már úgy voltam vele, hogy inkább nézek hasonló idegennyelvü műsorokat, abból esetleg még tanulok is valamit.

Hasonló a típus, és nem a minőség értelmében.

2021. okt. 25. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt színvonalas.
2021. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a nézettségi adatokból felmérték hogy az emberke nagy részét csak az első pár műsor érdekli, amikor beégetik, porig alázzák a bénákat.
2021. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

"Az egyedüli zsűritag akit még komolyan lehet venni "

Mert amikor Zseton a zsákban Miki meg Botox Ildi fintorgott ott akkor az mivel volt komolyabb, vagy színvonalasabb. Az Xfaktor megasztár meg az összes többi hasonló trash műsor. Nem értéket akar teremteni hanem a fogatlan prolikat szórakoztatni nekik meg jelen állás szerint ez kell ezért ezt adják nekik.

2021. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te se gondolod komolyan hogy Keresztes Ildikót vagy Nagy Ferót lehet egy lapon említeni a mostani mentorokkal...
2021. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom kik a mostani mentorok, de nagy feró meg botox ildi nálam mindig is a legalja trash kategória volt.
2021. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Megfigyeltem, hogy évről évre egyre hozzá nem értőbb emberek kerülnek a mentorok közé. Előző évadban Dallos Bogi, most meg Csobot Adél. Kerestem és gondolkodtam, hogy Adélnak volt-e nagy sláger száma, esetleg albuma, de nem találtam semmit. Annyit tudok róla, hogy Istenes Bence barátnője, 2 gyermek anyja és van egy Youtube csatornájuk. Ennyi erővel a szomszédos hentesboltból Józsi bácsit is meg lehetne hívni mentornak, hiszen ő is el tudja dönteni, hogy kinek van jó hangja, nem?

Biztos értenek egyébként a zenéhez, csak amit ebben a műsorban mutatnak abból nem ez jön le.

Azért a Megasztárban még tényleg az igazi tehetséget keresték. Az sem volt az év tehetségkutatója, de elment. Nem tudom ki emlékszik még a 4 oktávos fickóra: ha most az X-faktorban lenne versenyző 4 laza igennel tovább juthatna, mert jópofa lenne.

2021. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!