Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az X faktorról?

Mi a véleményetek az X faktorról?

Figyelt kérdés

Szerintetek hogyan alakult a székes feladat?

Ki fog bejutni az élő show-ba?

Ki a kedvencetek és miért?

Melyik a legerősebb csoport?

Fogtok-e szavazni majd?

Persze más észrevétel is jöhet:)



2021. nov. 9. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

Én nagyon szeretem. Szüleimmel szoktam nézni.

Én Aleenak (Balázs Alex) szurkolok, nekem ő tök szimpi és imádom a stílusát<3

Szavazni fogok szerintem mindenképp.:)

2021. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Mivel benne van Gáspár Laci, ezért nem is nézem.
2021. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A zsűri egyre rosszabb pláne a válogatókon. A székes feladatnál voltak akiknek nem kellett volna bejutni tőlük az elküldött emberek sokkal jobbak voltak. Adél mindenkit leültetett akik a többieknek nem tetszettek a jobbakat elküldte, mert neki nem stílusa. Neki a leggyengébbek a versenyzői szerintem kivéve a 3 lányt. A legerősebb szerintem Puskás Peti csapata azaz a lányok. Akik szerintem bejutnak azok Kovács Harmat, Alex, Mardoll bár én neki pl nem adtam volna széket. Neki már amúgy is megvan a sikere Amerikában is meg amúgy is celeb családból jön. Többiek nevét nem jegyeztem annyira meg. Nem fogok szavazni. Nekem Harmat a kedvencem én már a Kismenőkben is szerettem a hangját, meg a tesója is jó énekes Gyopár.
2021. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Mi a véleményetek az X faktorról?

sz*r


Szerintetek hogyan alakult a székes feladat?

Ahogy a szerkesztőség diktálta


Ki a kedvencetek és miért?

Kamilla Erika Anett Paulina lánycsapat


Melyik a legerősebb csoport?

lányok


Fogtok-e szavazni majd?

Majd igen ha kiestek a nem odaillők, az első 1-2 élő showból csak visszanézem a jókat.


Persze más észrevétel is jöhet:)

Mindent elmond a műsorról, hogy olyanok ülnek a zsűriben, akik egy angliai X-Faktorban kiesnének az előválogatón. Mindent elmond, hogy a mezőny legjobb hangját kiejtették, csak mert túl jó volt. Mindent elmond, hogy ott a milliomos Yvonne lánya, a Hooligans dobosának lánya, a Kovács Gyopár húga, 2 meleg, 2 semmitmondó rapper. Nagyon sok tehetséget hazaküldtek, a Laci székese egyenesen felháborító volt. Többet számít a kinézet és hogy ki kinek a kije, mint a tehetség. Műbalhék a nézettségért, a sz*r semmitérő hülyéket végigmutatják, aki igazán jó abból látunk 5 mp-t, hogy később ne háborogjon a nép, hogy miért esnek ki. Undorító bagázs mindenki az RTL-nél, nem csoda, hogy Keresztes meg a többiek már nem adják a nevüket ehhez a mocsokhoz.

2021. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mezőny legjobb hangját - természetesen Margiera gondoltam, itt is kérdezgették hová tűnt. Utánaérdeklődtem azóta, ott volt a székesnél. Nagyot ment, állva tapsolt mindenki, de Laci elküldte.
2021. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1 Én is neki szurkolok, szerintem tök tehetséges és motivált.

#2 Szerintem még nem is ő a legrosszabb, bár nagy baj, hogy arról beszélünk ki a legrosszabb zsűri és nem arról, hogy ki a legjobb:(

#3 Igen, sajnos nagyon rossz a zsűri meg az a sok balhé amit generálnak.

#4 Sajnos igazad van, bár azért szerintem a fiúkból van tehetséges továbbjutó szerintem.

#5 Ezt nem is tudtam, de nem is mutatták a tv-ben ugye?

2021. nov. 9. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem adták le Margiet, kivágták teljes egészében.
2021. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem Szirtes Dávid volt a kedvencem a fiúk közül és meglepett hogy Alex egyből leállította. Szerinte ő nem fejleszthető, de egy Patrik vagy Roland az igen. Le a kalappal előtte! Legalább így nem fog nyerni idén. Az az Alee gyerek pedig nem tehetség, a tehetség nem itt kezdődik. Ezt még ellövi egyszer-kétszer amit eddig csinált, aztán megunják és mehet haza. Lányok közül fog nyerni valaki.
2021. nov. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 ohh ertem, köszi az infót:)

#8 Nekem is nagyon szimpi volt Dávid és sajnáltam, hogy nem kapott esélyt, én simán Roland helyett vittem volna, de látszott, hogy Alex nem akarja. Viszong szefintem Alee tehetséges és rengeteg munkája van benne a műveiben, ezért is megérdemli, hogy ottlegyen, de tudom, hogy sokan vannak akik nem annyira szeretik a rap-et.

2021. nov. 9. 21:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"a jobbakat elküldte, mert neki nem stílusa"

Igen, ez volt a legnagyobb ... hát... szemétség.

Margie-n kívül.

A 8-assal teljesen egyet értek!

2021. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!