Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Láttátok a hölgyeket az...

Láttátok a hölgyeket az X-Faktor fináléjában kirittyentve? Melyikük volt a legszexibb?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Cs. Adél
F. Kamilla
Mardoll
Paulina
Kiara
Kimi
Hanna
Flóra
Regina
Nem tetszenek a hölgyek, de Miller Dávid bejön
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Adél
2021. dec. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
45%

Az Adél most nagyon gyönyörű volt! Udvarolnék neki :)

40F

2021. dec. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Adél nem csúnya nő. De én nem udvarolnék neki. Nincs vele úgy konkrétan semmi bajom, de a személyisége hosszú távon kikészítene.

A műsor végén mutatták Kamillát hátulról. Lehet nem a legelőnyösebb póz volt, de ledöbbentem, hogy mekkora hátsója van. :O Paulina csinos lány, de ő sem az a nádszál vékony típus. Ezek a dolgok tűntek fel. Egyébként mindenki nagyon csini volt.

2021. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Kamillának a ruhája nagyon jó volt de amúgy nagyon jól nyomta az akvariumba mardollal eggyutt ❤️😅
2021. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
3. Tenyleg mutattak hatulrol?! Fel sem tunt vagyis eszre sem vettem😅❤️😳
2021. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
5. Igen, a legvégén, mikor mindenki feljött a színpadra örömködni.
2021. dec. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Paulina szimpatikus de a szép túlzás átlagos kinézet a hangja és a zenéje viszont jó főleg az ajándék ,az arany apám vagy a te meséd zenéje jött be nekem .Csobot Adél csinos nő .Mardoll örült de legalább magát adja .Kiara elmegy de nem jön be annyira.Kimit nem ismerem.Hanna tök random mindenben.Flóra nem egy szépség nem jön be .Regina is átlagos fiatal sokat gyakorolt de ennyi .Miller Dávid meg nagyon jó műsor vezető .
2022. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!