Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Wikipédiában az X-Faktor...

A Wikipédiában az X-Faktor miért hivatkozik a Tizenegyedik évadra?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a lap hivatkozik a Tizenegyedik évadra, pedig azt a lapot senki sem hozza létre. Aki a Tizenegyedik évad lapot szívesen létrehozná, az ki van tiltva. GhostDestroyer100-at idegesíti, ha szerkesztem a Wikipédiát.


Ha rajtam múlna, akkor nem lenne X Faktor. A Megasztárból elég volt a hat évad. Nem baj, hogy a The Voice-nak és a Rising Star-nak nem volt második évada. Tavalyelőtt (2019-ben) pont az nem tetszett, hogy csak fiúk maradtak versenyben. Elhiszem, hogy a fiúknak jó hangjuk van, jól tudnak énekelni, de én csak hallgatni szeretem a fiúkat. Mivel lányoknak is van nadrágjuk, ezért a fiúkon egyetlen látnivaló az, hogy szoktak-e borotválkozni.



2021. dec. 19. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De lesz... Ne hazudj!
2023. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Válasz 11-esnek: Ma tudtam meg, hogy X Faktor helyett az RTL-en a The Voice második évada lesz.
2023. febr. 3. 22:59
 13/13 anonim ***** válasza:
Idén.
2023. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!