Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Megasztár vagy az X-Faktor...

A Megasztár vagy az X-Faktor zsűrije jobb szerinted?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 00:06
1 2
 1/20 anonim válasza:
64%
X-FAKTOR :D:D:D
2010. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

X faktor!

A megasztár milyen már?? Kézi mikrofonba beszélnek! Milyen színvonal ez? A Hangok borzalmasak,nem jól oldották meg..

X-faktorban nekem nagyon szinpatikus a zsűri.

2010. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
x faktoooor :D
2010. szept. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Engem most konkrétan a zsűri érdekelne, nem hogy milyen mikrofonba beszélnek. :)
2010. szept. 12. 00:26
 5/20 anonim válasza:
53%
Szerintem az X-faktoré!A megasztáré nagy rossz!ilyen Genyafélét bennthagynak akinek télleg hangja sincs, azt a lányt meg kiejtik a Danis elzát, pedig milyen szépen énekelt!Az X-faktoros zsűri legalább korrekt!
2010. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Átlagba az X-faktoros, de engem az a nő ki tud kergetni a világból. Hogy eltudja tátani a lópofáját, annyira túljátssza a szerepét, idegesít. A másikba Friderikusz bosszant fel nagyon, de az sem egy rossz zsűri. (személy szerint a danis elza-üggyel egyetértek. Mármint, nem mondom, hogy rossz hangja volt, csak 13 évesen elég mű egy csaj volt.. bosszantott..)
2010. szept. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

X faktor zsűrije szimpatikusabb összességében, bár kedvelem Eszenyi Enikő és Presser Gábor hozzászólásait is.

Keresztes Ildikó arcmimikája viszont engem is "kikészít"...

2010. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pécsy Anikó válasza:
53%
Nézzük meg a zenei képzettség színvonalát! A Fridi inkább rajzoljon! Az legalább csendes./Hacsak nem serceg a ceruzája a papíron./
2010. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
X-faktor :)
2010. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a Megasztár zsűrije sokkal jobb. Keresztes Ildikó nagyon-nagyon túljátssza magát (egyébként Nagy Feró is), Geszti nagyon bunkó (alvást szimulál az előadás alatt ugye), egyedül Malekkel vagyok kibékülve az X-Faktorból. A Megasztárban egyedül Presserrel van bajom, beledörmög a mikrofonba, azt se lehet érteni mit mond, a többi zsűritag nagyon jó szerintem. Ez persze csak az én magánvéleményem :)
2010. szept. 12. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!