Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X faktor vs megasztár melyik...

X faktor vs megasztár melyik szerintetek a jobb? Melyikben van több tehetség? Kik a legtehetségesebb a Megasztárból és az X faktorból?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja + a "mentorok" vagy a "zsűri" tetszik jobban nektek?

Till Ateszék vagy Őrdög Nóriék a jobbak?

2010. okt. 29. 22:30
 2/15 anonim ***** válasza:

A Megában Liptait nem csípem,az X-ben Sebestyént.

A mentorok jobbak szerintem,viszont én most az X-ben nem látok olyan hatalmas tehetségeket,mint anno a Csillag születikben például.

2010. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az X-faktor szerintem nagyságrendekkel jobb. A versenyzők jobbak, nincsen 10 éves kislány, nincsen tinisztár, hang nélkül. Ellenben sokkal színvonalasabbnak tűnik az egész, nem egy raktárhelyiségnek tűnik a színpad, kevésbé röhejes a zsűri és a versenyzők öltözéke, egyszóval az X faktor jobb, és a nézők többsége is így döntött :)
2010. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a Megasztárt a hangulata miatt jobban szeretem...
2010. okt. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
netes szavazáson a mega vezet [link]
2010. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

X faktor, már csak a mentorok miatt is, de a szakmai hozzáértésük is fényévekkel jobb, mint a Megasztáros zsűrinek. Nem csak a "mennyire cuki srác, a hülye eszetlen tinik majd belezúgnak" gondolatmenet megy nekik, hanem komolyan figyelik a teljesítményt is.

A fellépők is messze jobbak, nincsenek ilyen szintű elcsúszások, hamis hangok, épphogy nem ovis fellépők stb...

Az egyetlen negatívum, hogy az X-faktort megvették, h itt is lehessen, míg elméletileg a Megasztár magyar... hát nem tudom, egyikben sem nagyon énekelnek magyarul, pedig az egyik legszebb és legkifejezőbb nyelv.

2010. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Azért az X-faktorról süt a profizmus, hozzá képest a Megasztár egy hatalmas cirkusz. Épp ma nézem, Friderikusz kétségbeesetten próbálja védeni a műsorát, de szánalom az egész.
2010. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nézzetek meg egy Takács Nikolas vagy Wolf Kati előadást. Kérdem én, hol vannak hozzájuk képest a Megasztárosok?
2010. okt. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, Takács Nikolas aki ér valamit a X-ben.

Megasztár nekem jobban tetszik, a hangulat fergeteges, és van énektehetség-nagyobb mint az X-faktorban.

A mentorok úgy elvannak szállva, mintha ok találták fel volna a Spanyol viaszt. Ki az a Nagy Feró? Egy senki... - és még csak nem is én mondom.... No comment____________

2010. okt. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt nézem.

Egyik héten egyik tetszik, másikon a másik..Mikor hogy.


Annyira unom, h már kb. mindent ciki nézni a tv-ben..Mindent lefikáznak a hülye tv utálók.Mert most ez a trend.



Miért szégyen az, ha valakinek tetszenek ezek a műsorok?

Igenis vannak jók bennük,(persze kevésbé kitűnőek is..).


De mindkét műsorban megvan a 2-3 kedvencem, és igenis miattuk megnézem..

Szóval mindkét műsort nézem,nem tudom melyik a jobb/rosszabb.

Pl.a 2 zsűriben is vannak egyaránt olyanok akiket utálok, és akiket szeretek. Fridi, Mester Tomi: őket szeretem

Mentorok:

Nagy Ferőt csípem csak..Esetleg Gesztit..


Műsorvezetők felé is vegyes érzelmeim vannak.

Nórit nem szeretem, Balázst igen.

Klaudiát csípem, Tillát utálom..


Szóval én nem tudok dönteni..A lényeg h a jó énekesek miatt igenis szeretem ezeket a műsorokat.

2010. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!