Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért jobb az X-Faktor, mint...

Miért jobb az X-Faktor, mint a Megasztár?

Figyelt kérdés

ha én azt mondom, hogy jobban szeretem a Megasztárt, mindenki egyből leszól. pedig szerintem igenis jobb, nem tudom miért kell csak azért éltetni az X-faktort, mert külföldön mekkora sikere volt, meg most az a menő.

a színpad tök béna, az énekesek egyáltalán nem jobbak, mint a Megasztárban, csomószor hamisak, a "mentorok" tök hülyék, Balázs nem is tudja vezetni, stb. stb.

a Megasztár sem egy egetrengető műsor, de nem tudom, miért van ez a nagy X-faktor-mánia, amikor nem mutat semmi színvonalasat az sem.


2010. okt. 30. 06:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt nézem.

Egyik héten egyik tetszik, másikon a másik..Mikor hogy.


Annyira unom, h már kb. mindent ciki nézni a tv-ben..Mindent lefikáznak a hülye tv utálók.Mert most ez a trend.



Miárt szégyen az, ha valakinek tetszenek ezek a műsorok?

Igenis vannak jók bennük,(persze kevéséb kitűnőek is..).


De mindkét műsorban megvan a 2-3 kedvenncem és igenis miattuk megnézem..

Szóval mindkét műsort nézem,nem tudom melyik a jobb/rosszabb.

Pl.a 2 zsűriben is vannak egyaránt olyanok akiket utálok, és akiket szeretek.

Műsorvezetők felé is vegyes érzelmeim vannak.

2010. okt. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*kevésbé

*miért

*kedvencem

2010. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
A Megasztár jobb!!!
2010. okt. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A Megasztár szímpada tényleg 100x színvonalasabb, az X faktorba nagyon gáz, olyan világos van, kicsi a szímpad, semmilyen az egész. De mondjuk, én is midnkettőt szeretem, de azért a megtát jobban.

Amúgy engem is nagyon idegesít, amit az egyik válaszoló írt, hogy bármit názel a Tvbe már gáz. Egész nap fórumokon ülni és lefikázni midnenkit miért nem gáz?

2010. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én is a Megasztárt szeretem jobban:) sőt a másikat nem is nézem...elég nekem egyik este ezt hallgatni:D
2010. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

A tinipi.sák rajonganak az X-faktorért, mert ez a trendi!


Én is Megasztárt nézem:


- Sokkal látványosabb, szórakoztatóbb show-műsor.


- Az énekesen valódi egyéniségek, és ELŐADÓK.


- Valószínűleg a Megasztár döntősei többre fogják vinni a műsor után, mert ők NEM szimplán énekesek, hanem egyéniségek, saját stílussal, amivel könnyen megnyerik a közönséget. A legutóbb kiesett Bence hangjában tényleg nem volt több, de színpadra született, hatással van az emberekre (főleg a tinikre) és biztos, ,hogy hallani fogunk még róla!

2010. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Úgy indultam neki hogy mind2t fogom nézni még tavaly mikor kiderült... Akkor berakták 1napra, ekkor az X mellett voksoltam... Azt átkerült Péntekre... Így megnéztem,és hát színpad tényleg jobb meg talán a műsor is de sajnos nekem egyiknem sem tetszik a hangja, olyan semmilyen, így maradok az Xnél nekem élvezhetőbb...
2010. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább Mega. A műsor hangulata szerintem sokkal jobb, mint az X-é. Meg az X-ben (mindenhova ezt írom és hangoztatom) a csajok annyira e annyira egyformák, teljesen összeolvadnak, nem tudom, ha kiáll egy a színpadra, hogy az kicsoda :D nem azért mert nem nézem, hanem mert tök egyformák stílusban, éneklésben egyaránt. A Megasztárban ott van pl. Tolvai Reni aki egyszerűen lenyűgöző, fantasztikus, hétről hétre jobb. Kökény Attila is egyedi és utánozhatatlan. Kábé ők ketten akik nagyon jók, meg még Melinda.
2010. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A megasztár sokkal elöbb volt, ezért egyértelmü, hogy az X-Facktort csak konkurenciának indították. Nekem már ezért is lekicsinyedett a szememben...


Csak a Megasztárt nézem, a szinvonala is jobb, persze nem sokkal.

2010. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
61%
azért jobb mert a versenyzőknek sokkal job hangaja van a megasztár nagyon kaki lett most 1 vagy 2 embernek van jó hangja rentának meg a melindának a többi nagyon rossz az x faktorban meg mindenki jó jobban szeretem amúgy is a megasztárt soha nem néztem nagyon 1-2 részt láttam meg a nagy döntőt se ugy soha nem érdekelt annyira
2010. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!