Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek nem igazságtalan,...

Szerintetek nem igazságtalan, hogy Alekosz kapott 12 millát, lakást, autót meg utazást, Yerzy meg csak egy internettévét (vagy mit)?

Figyelt kérdés
legalább kaphatott volna ő is egy utazást meg százezret...
2011. máj. 9. 14:07
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs meg hogy Éva is tévét kapott... ő is kaphatotta volna pluszba legalább 4 napos "nyaralást" magyarországra..
2011. máj. 9. 14:13
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, kerestek ők azalatt is eleget ameddig be voltak zárva, és a következő pár hónapban még fognak is, a többi már saját magukon múlik.
2011. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó de akkor alekosz is kereshetett eleget szal akkor is xD...
2011. máj. 9. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
biztos, hogy még titokban adtak neki 1 millát, és azért titokban, mert nem lenne egyvalaki mindent visz, de én is neki drukkoltam
2011. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek nem igazságtalan"


Nem. Ott kezdődik, hogy felnőtt ember tisztában van vele mibe jelentkezik, azzal mit veszthet,mit nyerhet,mit nem nyerhet. Szóval nem kéne itt beállítani az eseményeket úgy, hogy szegény jerzi így-úgy, mert tudta mibe vállalkozott, tudta, legalábbis ismernie kellett a játék szabályzatát.

Egyébként meg még befuthat neki a tükör előtti lándzsarázós karrierje vagy a szegénységből jöttem és sztriptízboy-ként elértem valamit karrierje is.

2011. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ja, hogy már nem a kedvenced nyert, így már igazságtalan! Az elején is erről volt szó, mit kell ezen felháborodni?! Egy, aki mindent visz! Nem emlékszel? Nemhogy örülnél, hogy jerzy meg Éva is kapott valamit. Hihetetlen vagy, komolyan. Ez a játék nem máltai szeretet szolgálat!
2011. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igazságtalan hogy pont ez a tahó kaszál a legtöbbet a műsorral, míg mások hiába dolgoznak fele annyit nem keresnek egy hónap alatt mint ő az új műsorával.
2011. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Egy, aki mindent visz". Nem láttad a műsort Kérdező?
2011. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 15:07:

Tipikus magyar vagy. Miért fáj neked, hogy ő jól fog keresni?

2011. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!