Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Való világot csak az igényte...

A Való világot csak az igénytelen buta emberek nézik?

Figyelt kérdés
Mindennap találkozok egy Való világos cikkel és azon gondolkodtam hogy tud megélni ez a műsor?Kik tartják el ezt a műsort?Kik nézik?

2022. dec. 29. 13:00
A kérdező szavazást indított:
A való világot értelmes emberek nézik
A való világot olyanok nézik akik egy szellemi szinten vannak a benne szereplőkkel
A szexet nélkülöző,kiéhezett emberek nézik a Való világot
A való világ a primitív,buta emberek műsora
A való világot okos és buta emberek vegyesen nézik
32 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kik kapcsolnak oda esténként az RTL 2 műsorára?
2022. dec. 29. 13:02
 2/11 anonim válasza:
90%
Én csak a youtube videókat nézem amikben parodizálják 🤣
2022. dec. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nézem,mi ebben a hihetetlen? és cigo se vagyok
2022. dec. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
En neha belenezek, ettol fuggetlenul nem vagyok olyan mint amiket felsoroltal. Nem attol fugg hogy valaki milyen ember hogy milyen realityt nez vagy nem nez :))
2022. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az alapján akarod általánosítani az embereket hogy milyen tartalmat néznek, akkor a horrorfilmeket biztos szocipata, szadista emberek nézik, mert nekik az jelenti az élvezetet hogy másokat megölnek vagy széttrancsíroznak. Az agresszív emberek nézik az akciófilmeket, hogy a dühük levezetésre kerüljön, a depressziósok nézik a vígjátékot, hogy felviduljanak, és így tovább. Csak a biológusok nézik a természetfilmeket, a diplomás professzorok pedig a kvízműsorokat. Ugye mekkora hülyeségnek hangzik? Pedig a kérdés ugyanerre utal vissza, hogy mindenki olyan tartalmat fogyaszt ami az ő tulajdonságaihoz illik.

Az emberek olyan tartalmat néznek, ami érdekli őket, és ennyi. Nem kell senkibe belemagyarázni és más helyett megmondani, hogy az amit csinál az miért van.

2022. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Azért nehezen tudom elképzelni hogy hetvenes IQ felett bárki nézi egy ilyen prolitáp műsorban azt, hogy egy rakás legalja véglény bezárva iszik, káromkodik, és fingik.
2022. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
100%
Inkább furcsa érdeklődésű emberek nézik.
2022. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én néha nézem mostanában, eddig sosem. Igazából azért, mert könnyen emészthető, nincsen benne nagy filozófia, nem vet fel kérdéseket. Nézni egy csomó hülyét, akik össze vannak zárva, ...... amikor le van fáradva az elmém, és ki akarok kapcsolódni, akkor jó. Néha haverjaimmal, akkor, amikor részegek vagyunk, mert úgy viccesebb vagy ha csak cringe-lni akarunk egy jót.:D


Szóval amúgy bárki nézheti nemtől, életkortól, iskolázottságtól függetlenül az agyi fáradtság, részegség függvényében.

2022. dec. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én csak a youtube videókat nézem amikben parodizálják 🤣"


Általános iskolás, vagy gimnazista Dancsó Péter rajongó vagy, aki magát azért tartja hű de okosnak, mert a régi önmagából kifordult Dancsó Péter a kedvence?

2023. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vegyesen nézik emberek, de leginkább nem túl értelmes és művelt emberek műsora. Az Éjjel Nappal Budapestet is nézik okos emberek, de nem ők a fő bázisa a nézőknek.
2023. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!