Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miert jo biznisz a discoveryne...

Miert jo biznisz a discoverynek hogy ejjel nappal ezeket a buta fogatlAn igenytelen alaszkai turhoket adjak az ertelmesebb musorok helyett? Annyira idegesitenek de az aranyasos surmok sem jobbak.

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért jó biznisz? Elég sokan nézik, nekik meg ebből van bevétel.
2019. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hat akinek bejon az nezze. Bar legalabb egy fogaszati kezelesre befizethettek volna oket a musor elott.

Na de hol vannak a regi ismeretterjeszto musorok? Lassan a hogyan keszul a legertelmesebb az egesz csatornan.

2019. máj. 23. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:

"Na de hol vannak a regi ismeretterjeszto musorok?"

Gondolom azoknak már nem volt elég nézettsége.

2019. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, hogy ki nézi ezeket.

És ha csak a Discovery lenne ilyen...de Historyn meg kacatkereskedők, földönkívüleik meg rákhalászok mennek. Ki a fene nézi ezeket? És miért ismeretterjesztő csatornán kell ezeket adni?

Ha pedig véletlenül benyomnak valami történelmit, az 1000%, hogy Hitler és a náci Németország. Nekem a tököm tele van ezekkel.

Ja...meg a repülőgépbalesetes és a beépített főnökök. Nincs olyan, hogy valamelyik csatornán ne valami gyáras szar menjen, ha tévét akarok nézni.

2019. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pl. ott volt a mítoszrombolók meg még lehetne sorolni amiket szerettem. Amúgy igen. Azok vannak amiket te írsz bár nálam a fent említett kettő verte ki már a biztosítékot de azok a raktárvadász suttyók sem jobbak. Amúgy a legviccesebb hogy mindenhol van egy papucs pasi egy nagy darab tirpák nővel. Érdekes.


Amúgy kíváncsiságból ránéztem a Cartoon Networkre is. Na ott is igénytelen rajzfilmek sokasága. Amiken meg felnőttem azokból már semmi sincs.

2019. máj. 23. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:

kemenykalap•krumpliorrar•elo•eljott•az•ido•emlekez

zunk•a•nagydzeru•alfonso•bagamerira•es•lopici•gasp

arra•nameg•hogy•sz•osszkep•teljes•legyen•s•sorbol•

nem•kihagyva•csukasistvan•nagyszeru•magyar•muvesze

K•A•Gyrrekkor•gyongyszemei•igaziak

2020. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

alaszka•nem•lenne•gagyi•ha•jacklondon•atdolgozasab

an•mennenek•a•sztorik•yukon•dowson•klondike•csirku

t•es•egyebb•kemeny•helyek•ahol•a•hugy•is•szetfagy•

menetkozben•eletbenmaradasi•harcok•kutyak•szanok•r

enek•vadaszat•vadfarkadok•es•kismennyisegu•arany•e

EZt•tudna•atadni•jl

2020. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!