Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lenne Ha a mai napig menne...

Mi lenne Ha a mai napig menne Magyarországon az ANIMAX?

Figyelt kérdés
Meg szeretném kérdezni a többi embertől még azoktól is akik akkoriban nézték hogy, mi lenne Ha a mai napig futna Magyarországon az ANIMEX? Mik lennének a Tv csatornán. Lenne még ott esetleg szinkronizált animék is? Nektek mi a véleményetek?

dec. 30. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

ÖÖÖÖÖhhhhhmmmmm demokrácia? Vásárlóerővel rendelkező célközönség? (még)Nagyobb szeretete a keleti kultúráknak?


Ezt kapd ki! Szerintem beleférne még egy Animax ANNO vagy Animax Retro is.


A szinkronban nem lennék biztos, mert lehetséges lenne, hogy a mostani max. 35-40 éves korosztály már hozzászokott a feliratokhoz, a fiatalabbaknak meg mégannyira lenne természetesebb.


Viszont egy-egy hit szériához lehet bepróbálnának szinkront is. Főleg, ha mozi filmes kiágazásokkal is rendelkezik a franchise.


Kicsi a piac, de sok minden nem lenne ám lehetetlen, ha az ország nem baszta volna el a 90-es éveket.

dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D-Mano ***** válasza:
11%

Hát, televíziós formátumban már semmi értelme nem volna, alig nézné valaki, azóta ennyire megváltozott a világ: ez a közvetlen válaszom a kérdésedre...

...DE: streaming platform-ként (mint pl. a Netflix) működőképes lehetne.

És csak akkor, ha (jó minőségű!!) magyar szinkronokkal futna (választható opcióként az eredeti japán szinkron magyar felirattal).

A magyar fukar mentalitáshoz mérten viszonylag alacsony előfizetői díjjal és reklámközbevetésekkel még profitot is tudna hozni egy ilyen felület, lenne rá akkora kereslet.

dec. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem. Ott láttam elsőnek eredeti american idolt
dec. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

1-1 kivételtől eltekintve akkor TV-ztem utoljára. Dísznek volt TV-m 10 éven át, amíg párom hozzám költözött nyáron. :D


35/F

febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!