Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X faktor vs megasztár melyik...

X faktor vs megasztár melyik szerintetek a jobb? Melyikben van több tehetség? Kik a legtehetségesebb a Megasztárból és az X faktorból?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 22:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem az Xfaktor a hülye mentorkodós rendszer miatt nem tetszik..Tudom h ez külföldön is így van..

Annyira béna dolog h minden mentor kiáll a saját énekese mellett, még ha szar is volt az előadás.


Meg minden (akár gyengébb produkcióra is) felállva tapsolnak..Ez azért túlzás..:P Kicsit túl szirupos az egész..


Megasztár ilyen szempontból jobb.

2010. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megasztár jobb, nem olyan mű, jó a hangulat, jók az énekesek, nem olyan megjátszott az egész:)
2010. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak a megát nézem, x-faktort neten nézem vissza, de csak a kedvenceimet, a szombat meccsnap.:)

De x-be szerintem több tehetséges ember van, remélem pár arcot a megából és az x-ből is újra láthatok majd a műsor végeztével is.

2010. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

én nagyon nem szeretem Claudiát és Tillát, mert mindketten nagyon tehetségtelen műsorvezetők, az egy vicc amit ők csinálnak. plusz Claudia személyisége sem jön be. Nóri+Balázs lehet h kicsit beképzeltek, de jobban tudnak beszélni, és nem közönségesek.


az x faktorban több a jó hangú énekes, ez kétségtelen. a megasztárt nem szeretem mert úgy érzem h olyan mint a 4. széria csak rosszabb kiadásban.


az x faktorban tehetséges Wolf Kati, Nikolas, Janicsák Veca, a megazstárban is vannak tehetségesek, de valahogy egyik sem a szívem csücske.

2010. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én is kb így vagyok vele amit írtatok:

Sebestény meg a Liptai áhh :S

Az X-ben ténleg tőbb a tehetség de a Megasztárba nekem jobbn teszik a Zsőri és ahngulat is jobb:D Meg Till Atesz

Össze kéne gyúrni a kettőt.

2010. okt. 30. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!