Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Patai Anna Vagy Tóth Lüszi?...

Patai Anna Vagy Tóth Lüszi? (és miért? )

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 17:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
nem néztem a megaxart...egyszerűen írritál az egész műsor...csak annyit akarok hogy ez a patai kiscsaj is elég beképzelt majomnak tűnik, de a tóth lüszike meg egy h*lye p*csa...van neki egy klipje olyan béna hogy..szánalom..i feel happy címe...amúgy inkább az anna, mondjuk nem értem mért kell m2-nek laptop(több képen is láttam)
2010. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
Természetesen Lüszi. Anna egy beképzelt kis majom. Lüszi is csak egy fokkal jobb.:)
2010. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

Lüszike egy ronda szánalmas egoista r.banc volt,és ahogy hirtelen jött,hirtelen ment is..-.-"

Annácskát meg szint úgy rühellem..

Miatta esett ki az Adam's Comedy,a Fivérek,ráadásul még a Giorgio is majdnem..


De akkor már inkább Anna mint Lüszi..

2010. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"Miatta esett ki az Adam's Comedy,a Fivérek,ráadásul még a Giorgio is majdnem.. "


Nekik ki is kellett esniük mertnem értek semmit

2010. nov. 13. 11:11
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
Anna aranyosabb és tehetségesebb. amúgy Lüszit nagyon sokan utálják, pedig egyrészt elég jó hangja van másrészt biztos vagyok benn, hogy a tv-ben más arcát mutatja, mint amilyen igazából. 13 éves volt még csak. ennyi idős gyerektől nem lehet elvárni, hogy önmagát adja. De Anna mindenképpen szimpatikusabb, aranyosabb és a kisugárzása is kellemesebb!
2010. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
egyik sem, mert beképzeltek. igaz Lüszi az jobban.
2010. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én Lüszit szerettem :)
2010. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
50%
én mindkettőt szeretem! de már kicsit elszoktam Lüszitől, úgyhogy Anna!
2010. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
:D Köszi a válaszookat
2010. nov. 14. 11:12
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

Nekem Lüszi!!

Annácska nagyon beképzeltnek tünik, és sztem az is. Mindig ugy beszélt a kisilmekben mintha már egy tapasztalt felnőtt lenne...közben meg csakegy kis 11 éves.

Lüszit én nagyon szerettem. Jó lehet hogy ő is egy kicsit beképzelt volt, de a hangja is sokkal jobb mint az Annácskáé...és idősebb is.

Ezért nem értem, hogy tavaj előtt mindenki Lüszit fikázta hogy mert még kicsi, meg hogy az anyja akarta hogy jelentkezzen. Ez egyáltalán nem igaz mert Lüszi jelentkezett az Interneten...

Annácska pedig sokkal fiatalabb Lüszinél. Akkor őt miért nem fikázzátok hogy fiatal??

Lüszi 13 volt amikor megasztár volt. Annácska meg 11...

És szerintem a klipje is tök jó. Vagyis a zene. A klipp tényleg nem valami jó, d a lényeg hogy Lüszi örömmel forgatta. Tudjuk hogy nem egy nagy költségvetésü klipp, de kezdésnek jó. Kíváncsi leszekhogy annácskáé majd jobb lesz-e.

És szerintem Anna már csak Lüszit utánozta, hpogy oindult a megasztárba.

SAzóval Hajrá Lüszii és ne foglallkozz azzal amit mondanak. Jó vagy és készz =)

2010. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!