Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Patai Anna Vagy Tóth Lüszi?...

Patai Anna Vagy Tóth Lüszi? (és miért? )

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 17:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Lüszinek 23 éves barátja van van róla kép mikor csókoloznak, facebookon. Meg kisri*banc mutogatja magát hogy Ő a menő
2010. dec. 18. 13:08
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

Jó nem mondom hogy lüszi a kis " ártatlan kislány"

De nekem akkor is jobb mint Anna.. Sztem ő nagyon megjéátsza magát a kamerák előtt..

2010. dec. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
48%
Én Annát szeretem aranyos nagyon és NEM azt hiszi magáról hogy felnőtt és már úgy kell beszélnie hanem nem olyan kis izé hogy nem tud beszélni.Tud beszélni,11 évesen rendesen.És nézzétek meg hogy nem gondolkodik ha kérdezik,rögtön ad választ méghozzá egy értelmesen összerakott mondatot.
2011. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Lüszi egyértelműen.Aranyos szép lány és jobb a hangja és a fellépése is.Patai Anna volt túl kicsi a Megasztárhoz-teljesen gyerek volt még,Lüszi viszont már oda való volt.Kár hogy a sok tahó miatt nem fog énekelni többet.
2012. márc. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hát az évek megmutatták, hogy ki a jobb.
2016. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!