Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek milyen ember...

Szerintetek milyen ember igazán Szíj Melinda? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Ne az énekhangját véleményezzétek, hanem az ő személyiségét. (Nekem megfejthetetlen, olykor naiva, olykor mesterkélt.)Ti hogy látjátok?
2010. nov. 12. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem Melinda baromira nem ilyen a való életben.

Egy önbizalom hiányos nő nem kezd el táncikálni ország világ előtt, hanem inkább próbál "szürke kisegér" lenni. Látszik rajta, hogy igenis van önbizalma nem is kevés. Úgy próbál szavazatokhoz jutni, hogy egy esetlen, szerencsétlen nőcskénk állítja be magát. Kicsit sírdogál, elmondja, hogy szakított a palijával, csetlik botlik, sajnáltatja magát, és máris több ezren szavaztak rá. :D Valljuk be ügyesen csinálja, mert mindig ő kapja a legtöbb szavazatot!:D Szerintem ő is nyeri majd meg ezt a műsort. Szánalom, mert amúgy nincs olyan eget rengetően jó hangja. :S

2010. nov. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, furcsa hogy úgy elérzékenyül mikor ott nézi a lánya, hogy ettől sír És tényleg fura, hogy csetlik-botlik, holott erre készül hány éve... Ki tudja. Sok energiát feccölt bele az biztos. Szerintem akkor sem ő fog nyerni, mert valóban "zavar van az erőben" és nem az a sztáralkat. Tényleg furcsa és nekem pl. nem szimpatikus.
2010. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy biztos, jól menedzseli önmagát! Tánctanár, koreográfus áll a rendelkezésükre, akik minden lépésüket megtervezik, begyakoroltatják velük, és mégis mikor színpadra lép annyira az egész világ fájdalmát a vállára veszi. Ezért mondtam, hogy olykor mesterkélt, jól manipulálja a nézőket, és ők szavaznak és szavaznak.
2010. nov. 12. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Melinda nem mesterkélt, nem is direkt csinálja! Ide látszik, hogy Melinda depressziós! Azok vannak hol fent, hol lent. Ma meg maga mondta, hogy a legkisebb dolog képes kizökkenteni őt a jókedvéből. Kár érte, mert el kellene hinnie, hogy ő igenis jó, és nemcsak az énekben. Nagyon kicsinek érzi magát, ami jó, mert nem fog elszállni, de kell, hogy legyen egy egészséges önértékelése, és belső megnyugvása. ha rendbeteszi a lelkét, sokkal jobb lesz. Nem kell mögélátni semmilyen promóciót, sima mélydepresszió.
2010. nov. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Melinda nagyon jó ember, csak kiborult a családja miatt, az élettársa otthagyta a gyermekeinek hiányzik sok volt közöttük a vita és csak bűntudata van hogy ő ott csillog a Megasztárban és otthon meg várják őt
2010. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

szerintem ő tényleg ilyen a valóságban.

nem hiszem hogy megjátszaná magát, ha meg mégis akkor jól csinálja.

2010. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Melinda tehetségét nem kérdőjelezhetem meg, egy réteget képvisel, és ilyen énekhangra, előadásmódra is van igény. Sajnálom, hogy magánéleti problémákkal küzd, hogy hiányzik a családja, de arra gondolnia kellett, hogy továbbjutása esetén több hétre távol kell maradnia tőlük. Nehéz ez mindenkinek, van akinek a szülei hiányoznak, van akinek a szerelme, de láthatjuk, hogy tudják kezelni. A mély depressziót, mint betegséget súlyosnak tartom, azt mihamarább kezelni kell, és annak azért már lehettek előjelei. Nem bántásból írom ezeket, de tartom őt annyira intelligensnek, ha tudta, hogy az átlag embernél ideggyengébb, ha nehezen tud megbirkózni az őt ért negatív kritikákkal és sorolhatnám még, akkor miért vállalta? Mindenki tisztában van önmagával, hogy mire képes, mit tud megtenni. (Én nagyon izgulós, vizsgadrukkos vagyok, ledermedek egy váratlan helyzettől, épp ezért tudom, hogy egy ilyen közszereplésre nem lennék képes!) Megkövetem őt, de az egészben érzek egy kicsi marketinget, jó PR. irányítással.
2010. nov. 13. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Kedves első válaszoló!mintha én írtam vna:)nem hiszem el,hogy sok ember miért dől be ennek az egész színjátéknak!én csak azt bánom,h amikor párbajozott a márkkal,ő jutott tovább!csak azért mert szegény így meg úgy...!na meg énekelt azzal a hosszú ősz hajú ,énekessel,és akkor is mi volt...!a zsúri mondta,h jól leénekelte melinda,holott a pali(sajna nem ugrik be a neve)már évek óta énekel!szóval az ő mesterkedése miatt nem juthauak tovább!szégyen ez a nő!
2010. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!