Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Várjátok, hogy elkezdődjön a...

Várjátok, hogy elkezdődjön a ValóVilág?

Figyelt kérdés

Én nagyon, bár nem vagyok kíváncsi a műsorra, remélem ez az undorító protkós-csulás ajánlója eltűnik. Meg a tata mikor kicsit megforgatja, igazítja a szájában, mikor a csajok "dolgoznak", hát a gyomrom forog tőle.

Ugye leveszik, ha elindul az adás?


2010. nov. 18. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szarok reá.
2010. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én várom,ja biztos leveszik majd mikor már meglesznek a szereplők gondolom velük fogják reklámozni ,bevágnak előzeteseket
2010. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy megláttam a kérdést, nekem is az volt az első gondolatom, hogy igen, mert legalább ez a reklám eltűnik. (bár, biztos lesz helyette más, még rosszabb)
2010. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Várom de inkább már azt mikor hétköznapi emberek mennek be

Gyözike meg a Benkő annyira nem érdekel

2010. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is várom. Igaz nem rajongok ez ilyen műsorokért. Aztán lehet h nem fogom nézni,attól függ milyen embereket szavaznak be. Az első 2 hetet tuti megnézem, azzt majd kialakul. :D

Amúgy azt hittem hogy a válaszok nagy része inkább NEM lesz, illetve hogy "Hogy lehet ezt a sz@rt nézni?" De nem :D

2010. nov. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenki véleményét tiszteletben tartom, és örülök, hogy válaszoltatok. Igazán az ajánlója zavar.

Mindenkinek megy a zöld kacsó:)

2010. nov. 18. 16:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Biztos, hogy nem fogom nézni.
2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat attól aki nézi: DE szerintem ez a hülye magyar aljanép szórakozása, én ennél többre tartom magam

sose néztem a műsort és nem is fogom

jobb dolgom van

2010. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a vele egy időben futó 40 millás játszmát várom Rákóczival :D Ne égesd már magad, hogy azt a szutyot RTL-t nézed!
2010. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Műsortól függően nézem a RTL-t és a TV2-őt. Vannak mindkét csatornán kedvenc műsoraim. A Híradót és Fókuszt az egyiken, de a vasárnapi Napló kihagyhatatlan a másikon. Aztán esti filmje válogatja. Bár nem rajongok Hajdú Péterért, inkább leköt a Frizbi, mint a Heti hetes.
2010. nov. 19. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!