Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Megasztárban Szíj Melinda...

A Megasztárban Szíj Melinda kitöl kaphatja azt a sok smst?

Figyelt kérdés
Ugyanis még a veszély zonában sem szokott lenni. Csak nem ö nyeri meg?
2010. nov. 27. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem korabeliek szavaznak rá!
2010. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kökény és Melinda az idősebb korosztály, úgyhogy 30 felett már inkább csak rajtuk osztoznak a szavazatok. Mellesleg ez hatalmas korosztály.
2010. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Valószínüleg a családjától. A cigány pereputty elég nagy szokott lenni. :D
2010. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

:D

Ránéznek a TV-re: Jáj, hát e Tezsvír, szavazok rá -

2010. nov. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

Micsoda bunkó emberek vannak itt :@!! Ha már nem látják be azt hogy Ő tehetséges akkor le cigányozzák..

Én az ilyen embereket mind megölném :@ Mert nektek nem az a bajotok hogy a Szíj Melinda Cigány-mert ugye nem az!! Hanem az hogy többen szeretik mint aki nem szereti-mert ha nem szeretnék akkor miért mindig Ő az első??

Szóval most már jó lenne leszállni a magas lóról és magatokba kapni hogy-hogy lehetettek ilyen szemetek AZÉRT mert szavaznak rá,mert nagyon szép hangja van.

És engem nem az zavar hogy nem szeretitek hanem az ha már nem szeretitek akkor már egyből cigány..

Tévedés ne essék nem szeretem a Cigányokat magam sem vagyok az.. De legalább arra ne mondjátok aki tényleg nem az..

Kökény attila Róma származású de senki nem nézi mert jó a hangja,de a Szíj Melindának akit már nem bírnak ilyeneket mondanak

2010. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

igaz, hogy csak a korabeliek szavaznak rá, de azért ott is sokan tudják, hogy csak játsza magát.


"akkor nagyon nagy színész"

szerintem már szánalmas. elnézést kért mert tovább jutott -.-

2010. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de tényleg nem jó.
2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Jó hangja van, de nem színpadra való. Avval a nyomi mozgásával és fapofával.... Persze ezzel nem azt mondtam, hogy a másikak rosszabbak. Én A Reninek drukkolok.

A Szíj Melindától már égnek áll a hajam. Valóban szánalmas... Elnézést kérni, mert tovább jutott...Nevetséges. Mintha nem a jelenben lenne, hanem párszáz évvel ezelőtt a múltban...

2010. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

az UFÓ-któl.

oltári rosszul énekel. vagy hamis, vagy ordít, vagy semmilyen.

2010. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Még hogy irigy?! Rá???!!! xD ne röhögtess. amúgy az egész megasztár egy kamu, megjátszás.
2010. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!