Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Megasztárban Szíj Melinda...

A Megasztárban Szíj Melinda kitöl kaphatja azt a sok smst?

Figyelt kérdés
Ugyanis még a veszély zonában sem szokott lenni. Csak nem ö nyeri meg?
2010. nov. 27. 08:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A sok elvált 50éves öreg pesszimista nő.
2010. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azért szavaznak rá sokan, mert jó a pr-ja: a csapból is ő folyik. Minden újságban ott van, de ezért meg is tesz mindent. A pénteki előadása, hogy ő most elnézést kért a zsűritől, Oscar díjas volt, és ezzel elintézte magának a jövő heti címlapokat is. Egyébként érdekes hangja van, de nincs kiállása, és gyakran zavarja a zene meg a ritmus :))
2010. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 miss sajt válasza:
a korabeli nőktől akiknek az "Álmaikat váltotta valóra"
2010. dec. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Azok akik szerint tehetséges. Szerintem is kurv@jól énekel. Plusz pszichésen nincs teljesen rendben, folyton mártírkodik, kisebbségi komplexusa van. Emiatt az emberek sajnálják, félnek mi lesz vele ha kiesik, így mégtöbben szavaznak rá. Tényleg nagyon tud énekelni, és olyankor meg is változik. Elég csúnyácska, azt aláírom, meg általában nem ebből a korosztályból lesznek a sztárok. A butábbak ezt a két dolgot nehezen tudják különválasztani.

A cigányoknak pedig általában barnás bőrük van, jellegzetes beszédük – üzenem annak, aki még nem látott. Más néven roma. (Ami melléknév, ezért kisbetűvel kezdjük.)

Róma pedig Olaszország fővárosa. (És tulajdonnév.)

2010. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az idősebb korosztály szavaz rá, a fiatalok nem szeretik. én 16 vagyok, de semmi bajom vele. Ti utáljátok, mert depressziós, meg öreg meg csúnya meg stb. Nem tudom, hogy most mi van abban, hogy elnézést kért. Pénteken tényleg nem volt túl jó, valószínű nagyon bántotta, hogy mégis továbbjutott, ezért elnézést kért. Bármibe bele lehet magyarázni mindenfélét....Szerintem semmi hátsó szándéka nem volt ezzel, de lehet, hogy csak én vagyok naív.
2010. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
pont most akartam kiírni ezt a kérdést, mert ez számomra is felfoghatatlan :D
2010. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is azok szavaznak rá, akik őt nézve, magukra ismernek, és akkor még biztatják is, azzal a sok SMS-sel..közben csak saját frusztrációjukat élik ki...különben el kell ismerni, hogy Melinda nem énekel rosszul, de tőle vannak sokkal, de sokkal jobbak.
2010. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha esetleg meg is nyerné a megasztárt úgy fog járni mint a csillag születik nyertese, Tabáni. Maximum 1 hónapig beszéd téma utána pedig szépen el lesz felejtve mint a többi....
2010. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!