Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a francért szidjátok az...

Mi a francért szidjátok az X-faktor versenyzőit? Milyen jogon?

Figyelt kérdés
A Norbi béna, a Nikolast ki kéne b*szni, a Vecát az apja nyomatja stb..hogy jöttök ti ehhez? Annyira szánalmasok vagytok, nem lehet normálisan elmondani a véleményeteket?
2010. dec. 11. 23:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen egyetértek. Valahogy ritka kincsnek érzem, amikor valaki ésszerű érvekkel alátámasztva és civilizált módon képes elmondani a véleményét.
2010. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Normálisan is el lehet mondani, ha valami nem tetszik, nem kell azonnal mindennek elhordani. Mondd azt, hogy nem szimpatikus, mert így viselkedik, mondd azt, hogy te nem tartod tehetségesnek, vagy hogy unalmasnak gondolod, de mi az hogy olyan hangnemben beszéltek, amit az ember a barátaival szemben sem enged meg?
2010. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy az egész totál színvonaltalan. Mutassatok egy igazi tehetséget közöttük. Oké,oké, jó hangjuk van, de ennyi. Semmi egyedi nincs bennük, tucatsztárok. Akkor mire jó?
2010. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az odáig oké, de attól, hogy valaki tucatsztárnak tartja őket, miért kell így beszélni róluk? Azért szerintem a minimum, hogy normálisan beszélek valakiről, aki nemhogy nem ártott nekem, de legalább lekötötte a figyelmemet, mert őt néztem a TV-ben.
2010. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az meg már az emberek egyéni primitívsége, de ők ezt sosem fogják beismerni. Vagy csak irigyek, mert utálják a saját életüket. Vagy nem tudom.
2010. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled, ma este én is úgy vettem észre, nagyon megszaladt a ló egyesekkel. Olyan szinten káromkodnak szitkozódnak, hogy huuu...

Ok, én is véleményeztem Norbit, de normális hangnemben, trágálkodás nélkül írtam le a véleményem, nem értem, hogy mások erre mért nem képesek.

2010. dec. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel te se mondj másokat szánalmasnak!!!!! Nem ugyanaz?
2010. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De ha nem tetszik, akkor miért nézed? Vagy akkor miért kell bármilyen rosszindulatú megjegyzést tenni rájuk? Sokat dolgoznak, nagy rajtuk a nyomás, hétről-hétre kiállnak egy ország elé. Én azokat ítélem el, akik semmittevéssel szereznek hírnevet, de őket se szidom nyilvánosan, mert nem érzem, hogy ezt primitíven kéne elintézni.
2010. dec. 11. 23:20
 9/15 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel te se mondj másokat szánalmasnak!!!!! Nem ugyanaz?


Nem ugyanaz.

2010. dec. 11. 23:22
 10/15 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, de a primitív embereket szerintem egyáltalán nem bűn szánalmasnak nevezni. Úhy beszéltek számotokra ismeretlen emberekről, mintha minimum köztörvényes bűnözők lennének. Könyörgöm, jelentkeztek egy versenyre, ahol tovább jutottak. Mit követtek ők el ellenetek? Senkinek sem akartak ártani. Még olyat is olvastam, hogy valaki leb*zizta az egyik versenyzőt. Hogy jön ehhez bárki???? Mondott ő rátok bármit?? Vagy kritizálta a nézőket???
2010. dec. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!