Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a megasztárban...

Szerintetek a megasztárban Reni jobb volt mint Kökény?

Figyelt kérdés
Szerintem igen! Méghozzá azért mert Reni általában énekelt egy nagyon jót de volt, hogy kiba**tul rohadt jót énekelt. Míg Kökény kiállt a színpadra és énekelt egy nagyon jót... de sose énekelt rohadt jót vagy kiba**tul rohadt jót! Csak kiállt a színpadra és vigyázban énekelt egy jót.. Néha elsétálgatott ide oda de nem nagyon uralta a színpadot....
2010. dec. 19. 12:56
1 2
 11/12 anonim válasza:

yvette azért ne szólaljon meg a színpadon kívül, mert rettenetesen buta. vagyis ostoba. vagy mindkettő!

persze kedves meg helyes, de ami belül van, 'az számít igazán...' !!!

2010. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kedves Borika! Akárhogy figyeltem én, annál jobban arra a következtetésre jutottam, hogy 1920 az már 90 éve volt.., így hát nem hogy a Renike anyakönyve aligha magyar, de még a negyven év körüli anyukáéké sem, sőt tovább megyek, a nagymamának is jóval 90-nen felül kell lennie ehhez, annyi meg nyilván nincs, úgyhogy, ettől még hogy magánírogatsz, nem győztél meg, hogy a Renike magyar.., mindenesetre, hagyjuk jó? Neked ő tetszik, nekem nem, ennyi,úgyis tartjuk magunkat mindketten a saját teóriánkhoz!HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
2010. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!