Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Minek van Való Világ? Annyira...

Minek van Való Világ? Annyira undorító

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 14:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
47%

Számodra undorító.

Én kifejezetten szeretem. Inkább ez Vv mint Híradó.

18/F

2010. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert sajnos ez kell Magyarország népének :(
2010. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert az rtl klub egy szennycsatorna. Undorító, gusztustalan dolgohat mutogatnak!
2010. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%

az igénytelen fosra mindig lesz vevő, lásd az első hozzászólót.

normális ember vagy nem néz tévét, vagy van kábeltévéje, és nincs rászorulva a magyar kertévékre.

2010. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Mit kényeskedtek bezzeg ha összefekszetek 1hapsival az nem gusztustalan mi? Nézzetek már magatokra.

Első voltam

2010. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Jézusom:D

Azért az más, mikor valaki otthon lefekszik a barátjával, mint mutogatja magát a tv ben:D Lásd Zuzsika, aki fogdozta a Leoka bréjét:D

2010. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%
mert ez a magyar kúltúr műsor,manapság ilyen példát mutatnak:Benkő feleséget keres,Való Világ stb...
2010. dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére feltalálták a tv távkapcsolókon a csatornaválasztó gombokat. Nem kioktatni akarlak, hogy "nem kötelező nézni", hanem felhívni a figyelmet arra, hogy sajnos másképp nem tudjuk kivonni magunkat ezek alól, csak ha módszeresen kerüljük.

Én soha nem nézek végig még egy reklámot sem, az ilyen va-lag-ságsóktól meg egyenesen kiráz a hideg.

Minek van? Mert van egy rakat igénytelen "bulvárember" aki nem sajnálja az idejét azzal tölteni, hogy ilyen szemetet nézzen. Ezek az emberek befolyásolhatók, birkásítva vannak, jó fogyasztók, mert megveszik, amire mások azt mondják, hogy arra van szükséged, élik a jellegtelen és egyéniségmentes tucatéletüket.


A legjobban azon röhögtem, amikor valaki azt mondta, hogy azért nézi, mert a munkatársai lekezelik őt, ha tájékozatlan ezügyben.

No comment...

2010. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen mindegy, hogy ValóVilág, Megasztár, Mónika Show, Balázs Show, Joshi Barat, Győzike, Celeb vagyok ments ki ennen, Szexi vagy Nem ...stb.

Mindegyik műsor az emberek agyát átmossa! Ipari népbutítás a média segítségével, ennyi. Sajnos erre van igény. Ha valaki akar ez ellen tenni valamit, akkor kapcsoljon el másik csatornára (pl: nézzen Discovery-t vagy Spektrumot), majd csökken a műsor nézettsége és kevesebb lesz a bevétel. Csak hát ezt hiába mondom, mert ettől függetlenül k*rva sokan nézik, és a legtöbb ember ráharap a hülyeségre. Ez van sajnos. :(

2010. dec. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
56%
Mondjatok amit akartok, engem akkor is szórakoztat. 7től 8ig megy, ami eddig halott idő volt számomra, vacsoráztam vagy internetet olvasgattam, most lett egy programom arra az időre is.
2010. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!