Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Minek van Való Világ? Annyira...

Minek van Való Világ? Annyira undorító

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 14:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%

Gratulálok! Értelmes program! És tudjátok mi a legdurvább?

Hogy karácsonykor is ezt adják! Azért ez már több a soknál!

2010. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem nagyon zavar,hogy van,mert csak 8 után,amikor a gyerekek elalszanak kapcsoljuk be a tv-t

a neten elolvasom a híreket róla,de elég brutális,hogy mindegyiknek köze van a szex iparhoz,reggel olvastam,hogy a házaspár női tagja is prosti volt,és az sem tetszik,hogy mindegyik(1-2 kivétellel)dohányzik,a bemutatókban csak azt látni...

2010. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

gusztustalan és undorító

az a baj hogy amíg ilyen sokan nézik addig adni fogják

2010. dec. 23. 16:12
 14/30 anonim ***** válasza:
76%

Én csak azt sajnálom, hogy a fiatalok, sőt gyerekek (12 éven felüliek már nézhetik hivatalosan is) ezt látják. Sajnos az a menő aki a szexiparban nyomja, akinek műmellei vannak, aki dohányzik, káromkodik, kamera előtt verekszik, azok a férfiak, akik nyiltan szidják a nőket.

Akinek kisgyereke van, az gyorsan adja el a tévéjét.

2010. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz kérdező? Már rég megbukott , veszteséges, alig nézik. [link]
2010. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%
Csak megjön az eszük az embereknek végre?
2010. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez akkor is felháborító hogy a rossz példát mutatják a gyerekeknek azzal hogy egész nap cigarettáznak alkoholt fogyasztanak és a trágár obszcén beszéd megy . és ha nem egymást szidják és ócsárolják akkor meg szexelni akarnek egymással..... undorító.....
2010. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 KritikaMester ***** válasza:
26%

2010-12-23 14:29 erre csak annyit mondanék honnan tudod hogy Zsuzsi mit fogdos...ha nem tetszik nem kell nézni...amúgy baromi jó műsor és hiába azt hiszitek nem nézi senki...Az RTL KLUB a két ünnep között (Kari és Szilveszter) az RTL KLUBBOT nézték a legtöbben! király műsor és akinek nem tetszik nem kell nézni!ENNYI!mindenhol gyakorikerdesek.hu-n csak azt látom,gusztustalan,ocsmány stb....mennyetek már a jó édes....

18/F

2011. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

NEM tudsz kimaradni ebből a mocsokból,mindenhol ez van,újságban,mindenhol.

Azzal nem lenne semmi bajom,ha csak a néphülyítőben menne a Retek Klubon és nézné,aki kíváncsi rá.

De ne bámuljon ez a sok mocsok az emberre már akkor is,mikor egy újságot kinyitok!Ne zúdítsák rám a szemetüket akkor,mikor nem érdekel!

Jól összeszedték az aljanépet,én látok elég prostit meg bűnözőt az utcán is,nem érdekelnek még a médiában is.

2011. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
81%
Annyiban igaza van az előttem szólóknak, hogy nem kéne dohányozni, alkoholt fogyasztani. Oktassatok ki: Ugye a jó emberek ezt mondják nem csak a külső számit. Szandika erre a jó példa. Az egy dolog, hogy vannak műsorok amelyek az emberek többségéből ostoba dolgokat hoznak ki. Ébredjetek fel a szabadkőműves uralomból és nézzétek a vicces oldalát a Való Világnak. ;)
2011. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!