Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Minek van Való Világ? Annyira...

Minek van Való Világ? Annyira undorító

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 14:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogy az ilyen hülye kérdésekre csak annyit válaszoljak:

És minek a Doktor House, tök bunkó benne a doki ( mondjuk én imádom )

Minek mennek az egykaptafára készített szappanoperák kora délután, mikor mindegyik ugyanarról szól?

Minek a sok bulvármagazin ( Fókusz, Aktív, Napló, Frizbi, Fábry stb.), mikor a csapból is az folyik, amivel ők foglalkoznak?

S végezetül mindek nézel olyan műsorokat, amin úgyis felhúzod magadat?!

2011. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
34%
* minek?
2011. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
70%

Óóóóó mennyi itt a nemes ember.

De azért mindenki tudja, hogy épp a csónakszájú Szandika kit szopcsizott le.

Már elegem van abból. hogy bárhol is merüljön fel ez a Valóvilág téma, azt állítja a legtöbb ember mellét düllesztve, hogy "Éééén nem nézem, csakis a művészet".

De akkor mégis mi a büdös halál giherája produkálja azt a rengeteg nézőt???

2011. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
24%

mi bajotok a vv-vel? annyi más szar megy a tv-ben mónika show és rokonai basszus, na az undorító, ezen meg legalább jót röhögök néha.


ha nem tetszik ne nézd.

2011. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Fel lehetne fogni,hogy nem tudja a normális,igényes ember elkerülni.

Ugyanis újságból,reklámból mindenhonnan ez a sok prosti,bűnöző meg egyéb simlis barom vigyorog az emberre.

2011. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
50%

Én is nézem. De most komolyan, miért vagytok úgy felháborodva? Kimész az utcára, és 1000 műp.csa,bunkó, kétszínű, stb. emberrel találkozol. Lehet valamelyik a főnököd, akit még el sem kerülhetsz. Ne nézd! És ha annyira nem érdekel a vv, ilyen kérdéseket sem írsz, sem pedig válaszolsz rá. Kapcsold ki a tv-t, és olvass egy jó könyvet!


Én is álszentségnek tartom ezt az "én nem nézem, én kulturlény" vagyok dumát... És mégy vsak primitívnek em tartom magam, mert pl. tényleg rondán beszélnek benne, mindig inden a szex-ről szól, stb... És imádok olvasni, és igényes könyveket és magazinokat.. És nem akarok dicsekedni sem, de felsőfokú végzettségem is van, nem mintha ez mutatná, hogy valaki értékes-e vagy sem.

Szóval néna vv-t is megnézem, mert nem lehet mindig csak színházba járni, olvasni, stb.

De örök igazság: nem tetszik? Ne nézd! Ha pedig nem tudod kikerülni,mert a csapból is ez folyik, egyik- füleden be, a másikon ki...Ha gyerekedet félted ettől, ne kapcsold be a tv-t.

2011. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
44%

jaj.... tuti, akik ilyen kérdéseket írnak ki, van pár dolog az életükben, ami másnak tűnik haszontalannak... Miért kell mindig ítélkezni, pálcát törni, megmondani a tutit? Nem bántásként kérdező, de írd le egy hetedet, mivel töltöd, és tuti találok benne olyan programot, ami szerintem fölösleges időpocsékolás.

Ja, hogy akkor én butább, vagy primitívebb vagyok? Ezek is csak viszonyfogalmak...

Vagy unintelligens a válaszom?


Nem kötekedek, csak tényleg nem értem, mi motivál arra, hogy ilyen kérdéseket írj ki...


Ezt a választ te írtad.

2011. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

utolsóval egyet értek,nem tudom te mivel töltöd ki az életedet,meg mi az a műsor ami neked megfelel..és szórakoztat.

lehet az másnak undorító

nem vagyunk egyformák...SZERENCSÉRE...

2011. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Vártam már ezt a kérdést.Megmondom a frankót én bírom a valóság show-kat.Régen néztem a VV-t meg a Big Brothert is.Ezt a szériát is akartam nézni.De amikor megláttam h kik az esélyesek akik bekerülhetnek már akkor felidegeltem magam,és nem is nagyon néztem.De mindig talállkozok vele,és sajnos sok gyökér haverom is erről beszél.De tény hogy régen volt egy színvonala,akkor nem volt bent egyszerre ennyi:idióta,mániákus,riherongy,zsidó,alkoholista,nagypofájú,nekrofiliás,narkós köcsög.Az első válaszoló bekaphatja :D
2011. jan. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Véletlenül megnéztem egy-pár adást. Mónika Show, Balázs Show, Győzike, X-faktor után tudomásul kell venni, hogy őket is félcelebekké avanzsálta a nagyközönség. Sajnos mostanság erre van igény. Akinek nem tetszik, foglalkozzon a családjával vagy a hobbijával vagy nézzen valami mást. Én is ezt teszem.
2011. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!