Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Olivér mér szólja le a...

VV Olivér mér szólja le a VV-s lányokat, amikor a barátnője nem valami szép, és nem is egy érdekes társasági ember?

Figyelt kérdés
Olyan tul.okat hiányol a VV-s lányokból, amik az Enikőben sincsenek meg túlzottan.
2011. jan. 2. 10:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mert a szerelem vak
2011. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Olivér egy büdös paraszt. Ennyi :)
2011. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
33%

De "b@zdmeg", jó hogy nem már te mondod meg Olivérnek, hogy kibe legyen szerelmes.......

Amúgy szerintem ezzel csak a barátnőjének akarja hangsúlyozni,hogy nincs túl jóba senkivel és így nem is fogja megcsalni odabent és kibírja SZERINTEM :D

2011. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Szerintem az tök jó, hogy a természetes, hétköznapi lányok tetszesnek egy férfinak. A baj az, hogy a villában a többség azért "jobb nő" sztem, mint Enikő (talán nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel) , de legalábbis az átlagot megüti (sőt...hisz nem bányarémeket szavaztak be); és Oli (meg ALEKOSZ, aki végképp nem egy álomférdfi) őket csúnyázza (Zsuzsi mégis csak plaxymate, Éva is dekoratív, sztem ildi is helyeske, bár egyikük sem az én típusom; de akkor is); és unalmasnak tartja (lehet, hogy ildi unalmas, de enikő is elég hallgatag és nincs kisugárzása).


Semmi gond a szerelemmel, de ugyanazok a tulajdonságok tetszenek Enikőben, amiket a többi lányban nem bír ?!

2011. jan. 5. 14:59
 5/30 anonim válasza:
Szerintem mindenki másképp látja a dolgokat. Enikőnek még hogy nincs kisugárzása??? te kit néztél? Hallgatag? Ne haragudj, de ezt miből tudtad megállapítani? Lehet annyi csak az egyszerű válasz, hogy nem vágyik a szereplésre. Ő nem egyszer elmondta, nem akarja a felhajtást, nem akar szerepelni. Sokkal többet ér, sokkal jobban néz ki, mint akik a villában vannak.
2011. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

kal többet ér, sokkal jobban néz ki, mint akik a villában vannak?

tényleg?

nem,nem

vettem

észre.

sőt..(

bocsi..)

ismered?

2011. jan. 22. 16:12
 7/30 A kérdező kommentje:

nem

tud

beszélni.

sorry.)

2011. jan. 22. 16:14
 8/30 anonim válasza:
Igen ismerem. Abba ne menjük bele, hogy ki hogyan néz ki, mert mindenkinek más az ízlése, más tetszik neki...ezen kár is vitatkozni. Könnyű másokat savazni úgy, hogy gondolom egy szót se beszéltél vele, sőt látni se láttad. Többet ér igen, mondj egy példát mivel tudod ezt megcáfolni, mit csinált ami miatt ezt kétségbe vonod ????
2011. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

többet

ér????miért?

persze

olivér

is

mások

Fölött

áll..


a

Reggeliben

egy

értelmes

mondatot

nem

tudott

elmondani.olivér

hiába

nevette

ki

idikót,enikőnek

se

megy

jobban

szereplés.sőt.(ezért

háborított

Fel,h

kinevette

idit,bár

nem

szerettem.)


bocs,mindenkitől,h,így

írok,rossz

a

gépem.


éreztem,h.

ismered.

2011. jan. 25. 00:11
 10/30 A kérdező kommentje:

ugye

nem

Te

vagy

Enikő?

2011. jan. 25. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!