Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy nagyon szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy nagyon szép és kedves lánnyal beszélgettek, vagy ő megszólít titeket zavarba jöttök? Vagy sokszor miért nem néztek az ember szemébe egyenesen?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy sok srác elég tartózkodóan tud viselkedni? Ma már tényleg egy lánynak kéne kezdeményezni és "felszedni" a fiúkat?
2011. júl. 1. 22:51
 1/10 Talán én? ***** válasza:

h mért ne XD...

megy ám mint a vasúti vezetékek felszedése XD

2011. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

1.) Azért nem néz a szemébe, mert a lányok szeme többnyire nem a mellükön van!

2.) Azért van zavarban, mert leplezni próbálja a merevedést a gatyájában!

2011. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
22:58 és ha nem a melleit bámulja, mert nincsenek a kirakatban? A másik meg hogy egy beszélgetéstől azért még nem izgultok be ennyire nem? :D Akármilyen bombázó a lány.
2011. júl. 1. 23:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért nem néznek a szemedbe, mert zavarban vannak és olyankor az ember ösztönösen lesüti a szemét, h miért van zavarban? Ezer oka lehet, nem érdemes sokat gondolkozni rajta, mert az is lehet, h mindenkinek külön oka van rá. :)
2011. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes de én sosem vagyok zavarba ha egy lánnyal beszélgetek vagy ő jön oda hozzám.Egyszerűen élvezem a beszélgetést és nem parázok semmin:)
2011. júl. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki ha a csajok kezdeményeznének :) És persze , hjogy zavarba jön egy félénk srác, ha egy aranyos és tök jó csaj leszólítja:) Szerintem ezt a legkönnyebben egy kis símogatással oldhatja a csajszi:) Kis bíztatást adva a srácnak:)

Nekem nincs bátorságom leszólítani a csajokat, csak úgy beszélgetni velük:) Szóval én örülnék hasonló esetnek :)

2011. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem is úgy van,hogy nem tudok a szemébe nézni.Lehet,hogy gyóntató leszek.
2012. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor előfordult már ilyesmi, pl: buszon, vagy ha jöttek velem szembe, ránézek 1-2-szer, aztán valahova máshova, lehet ez önbizalomhiány, de azért a szemébe kell nézni, ha csak nem pont arra süt a nap :P 17F
2013. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

'egy beszélgetéstől azért még nem izgultok be ennyire nem? :D Akármilyen bombázó a lány.'

Fején találtad a szöget, azért elég sok fiúval esik meg, mért hány éves vagy?

2014. dec. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ha zavarban vagyok, akkor elkezdek könnyezni.

Elég béna de ez van, sajnos az a gáz amikor a lány meglátja és azt hiszi sírok :/

2014. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!