Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ildy kivel fog párbajozni?...

Gab19900701 kérdése:

Ildy kivel fog párbajozni? Kit választ? Mit gondoltok róla? (szimpatikus)

Figyelt kérdés
kezdem unni ezt a nőt elég fargatlan lett sokkat veszekszik szinte mindenkivel jó hogy nem tudd beileszkedni de azért ne északa kiabáljon jó hogy nem tudd beileszkedni de azért ne ugasson a többiekkel ez már iletlenég azért tisztelet jár
2011. jan. 8. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Oliék mit csináltak éjszakánként?

Egész éjjel bent susmusoltak meg röhögcséltek Alekosszal, meg belopóztak belakkozni Laci körmét, stb. Béci és Gigi is ki volt rá akadva, hogy nem lehet tőle aludni. Persze mikor ő akar aludni, az más. Akkor pisszenés se legyen. Egyébként szerintem nagyjából esélytelen, hogy tizen-akárány ember egy szobában normálisan ellegyen éjszaka, főleg ha nincs mindegyik rendesen kifárasztva.


Ildi szerintem egy buta kiscsaj, elég egyszerű szegényke. Abszolút fogalma sincs az emberek egymás közötti viszonyáról.

2011. jan. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, azt nem érzem, hogy kit fog kihívni, talán Szandikát, de szerintem bárkit visz is ki, ő fog alulmaradni.
2011. jan. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy Zsófit,a szintén jelentéktelen kiscsajt.
2011. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem tragédia a nő: egyszerűen nem tud kommunkálni. A leg lehetetlenebb időpontokban megy oda az emberekhez, mindenkinek az agyára megy. Ha valaki kedvesen szól hozzá, egyből visszafordít rá mindent és veszekedést provokál - vagy ami még rosszabb, meghallgatja, majd mások előtt bemártja azonnal.

Én azt nem értem, ilyen kommunkációs készséggel hogy van egyáltalán életben? Olyan az a nő, mint egy kígyó. Eyg értetlen kígyó, mert nem csak másoknak árt8minden mondatával) de legjobban magának.n nem értem, miért ilyen. Ha valaki képtelen beilleszkedni, akkor azért magába is kellene néznie. Erre mondják, hogy összeférhetetlen.

2011. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem szimpatikus Ildi.Fogalmam sincs,hogy kit visz majd ki,de biztos,hogy ő megy haza.

amúgy,láttátok Ildi testvérét,aki az x-faktorban is próbálkozott?

2011. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz max. Zsófikával szembe van esélye, bár ott se sok... Viszont Zsófika nem rakta rá és balhéjuk se volt... Majd kiderül... Ha Ildi 'normális' akkor nemérdkeli a játék és olyat hív ki akivel votl konfliktusa, ha taktikázik akkor Zsófikát...
2011. jan. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ildikóval az az egyetlen probléma, hogy átlagember. Éppen ezért nem érdekes számunkra, mert ugyanolyan, mint az emberek 80 %-a. És éppen ezért nem találja a közös hangot a bentlévőkkel, akik mindannyian érdekesek és kilógnak a sorból valamilyen tulajdonságuk, a viselkedésük, kinézetük stb. miatt (legyen az pozitív vagy negatív dolog)
2011. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bírom Ildit, de nála már csak a két cigány, a két "macsó", a butaliba (Zsófika) idegesítőbb. Ha van esze Ildinek, akkor Zsófit viszi ki, vele szemben lenne esélye talán. Mondjuk akkor megint bőgés lesz pár napig bent.
2011. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!