Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csalódtál VV 4 Szandikában?

Csalódtál VV 4 Szandikában?

Figyelt kérdés
Én nem ítélek első ránézésre, ezért a szörny kinézete ellenére figyeltem Szandikát a Való Világban. Eleinte még aranyosnak is tűnt, aztán sajnálatra méltónak, hogy mennyien átvágják, meg h nem kell senkinek, meg h eltorzult az arca a plasztikai műtéttől. Viszont az utóbbi időben tűnt fel (lehet eddig is ilyen volt), hogy eléggé el van magától szállva, mást semmibe veszi és kevesebbnek tart. Ildi nem szimpi, de ő nem mocskolódott Szandikával, hanem fehér zászlóval közeledett felé. Viszont szandika nagyon alázta. Alekosznak sem kellett Szandika és akkor is fikázta csórikámat.
2011. jan. 9. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Csalódtam... Még az elején pozitívan... Azóta nem :D Imádom... Ildi böszmén viselkedett... Ennnyi :D
2011. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Eleinte én is pozitívan csalódtam benne, és megkedveltem. De aztán ahogy az Alekosszal beszélt, az nagyon bántó volt. Úgy, hogy az Alekosz semmi sértőt nem mondott neki. De egy olyannal égetni valakit, amiről nem tehet, az gonoszság. És az Ildi se érdemelte meg, hogy úgy beszéljen vele, ő teljesen normális volt a Szandikával. Ezek után már egyáltalán nem szimpatikus.
2011. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így sem ítélnék, hiszen látjuk hogy milyen állapotban vannak odabent a villalakók. Sokáig azt mondtam ő a legnormálisabb csaj az összes közül odabent a kinézete ellenére, pedig anno a bemutatkozó kisfilmjétől majdnem rosszul lettem. Tény hogy baromira rondán tud beszélni olyanokkal akik sokszor nem érdemlik meg, viszont az is tény, hogy ő a legőszintébb, és néha baromira igaza van még akkor is ha keményen mondja el a véleményét. Ildit sajnálom! Fura lány, de nagyon durván fogadták, esélye sem volt beilleszkedni!
2011. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen, aaaaaanyira fáj, hogy így viselkedik, brühühühü. De az élet tele van kemény próbatételekkel, ezen is túl leszünk, nem igaz?!
2011. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Kellemesen csalódtaam benne. Azthittem ,hogy majd kis Villakrva lesz, aki mindenkinek széttárja a lábát, akinek csak egy jó szava van hozzá, és miinddig (minden körülmények között) mással kavar, de nem, van esze, az ijesztő kisugárzása ellenére is.
2011. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kinézete ellenére nagyon a "földön járó"-k közé soroltam. Tök normális megnyilvánulásai voltak, de az utóbbi napokban kimondottan bunkón viselkedik. Borzasztóan közönséges, és nagyon elszállt magától.Kár, mert eddig csíptem....ma már nem. Ennyi közönséges kifejezés egy nő szájából már nekem is sok.
2011. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először pozitívan, bírtam nagyon!

Mióta Oli kiesett, és Szandika átállt a sötét oldalra, teljesen kifordult, hatalmasat csalódtam benne! Remélem, Éva kint hagyja!

2011. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem nevezném napraforgóságnak azt hogy rájött hogy a másik banda milyen szemét és elfordul tőlük!!!

Hajrá Szandika!!

2011. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!